New Star Soccer (NSS) PC üzerinden nasıl oynanır?

new star soccer bluestacks
New Star Soccer (NSS)

New Star Soccer PC üzerinden rahat bir şekilde oynanabiliyor. Mazisi epey eskiye dayanan ve uzun yıllardır o ilk heyecanını korumayı başaran oyunu hepimiz, daha önce en az bir kere oynamışızdır. Aslında gayet basit bir oyun mantığına sahip olsa da oyuncuların içindeki futbol tutkusunu içinde barındırmayı bir şekilde başaran New Star Soccer, günümüzde hala sık bir şekilde oynanan oyunlardan biri. İkinci ligden futbol hayatımıza başladığımız oyunda, gösterdiğimiz çaba ve mücadele ile kariyer basamaklarını bir bir tırmanıyoruz. Kendimizi geliştirmek için antrenmanlar yapıyor, takım arkadaşlarımızla sosyalleşiyor ve özel hayatımızla kendimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. New Star Soccer, BlueStacks ile PC üzerinden oynanabiliyor. Sadece birkaç dakika içinde halledebileceğiniz bu işlemi nasıl uygulayacağınızı derledik.

New Star Soccer’ı bilgisayar üzerinde oynamak mantıklı mı?

Adından da anlaşılacağı ve bizimde daha önce bahsettiğimiz üzere New Star Soccer bir futbol oyunu. Diğer futbol oyunları gibi tam olarak menajerlik veya tam olarak futbol simülasyonu sayılmayan New Star Soccer, bunların her ikisini de içerisinde barındırıyor diyebiliriz. Çerez tadında bir oyun olan New Star Soccer ile günün stresini üzerinizden atabilir ve gayet keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, oyuna alıştıktan belli bir süre sonra oyundan çıkmak istemeyeceğinizden dolayı telefonunuzun bataryası konusunda birkaç sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer New Star Soccer’ı çok sevdiyseniz ve bu keyfi sadece telefonda değil bilgisayarınız üzerinden de devam ettirmek istiyorsanız bu tercih epey mantıklı. Zira New Star Soccer’ı hangi platformda oynadığınız pek fark etmiyor.

new star soccer bluestacks görsel 1
BlueStacks ile New Star Soccer keyfini bilgisayarınız üzerinden yaşayabilirsiniz.

New Star Soccer PC üzerinden nasıl oynanır?

New Star Soccer oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu noktada Mobidictum olarak sizlere BlueStacks’i öneriyoruz. Oyunculara sunduğu başarılı performans ve sınırsız oyun desteğiyle BlueStacks, Android emülatörler arasında en iyisi. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra emülatör üzerinden Google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra emülatöre otomatik şekilde yüklü gelen Play Store’a girerek New Star Soccer aramasını yapıyoruz. Aramadan sonra çıkan listede oyunumuzu bulup Yükle butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatıyoruz. Çok yüksek bir boyuta sahip olmayan oyunumuz artık emülatörümüze iniyor olacak.

new star soccer bluestacks görsel 2
New Star Soccer’ı sadece farenizi kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oyun Ayarları

New Star Soccer yüklendikten sonra oyunu oynamak için herhangi bir özel ayar yapmanıza gerek yok. Oyun mekaniği açısından New Star Soccer, basit bir şekilde sadece fare ile hiçbir problem olmadan oynanabiliyor. Oyunda belki de yapacağınız tek ayar, oyuna başlarken oyunun bize sorduğu klasik veya modern görünüm ayarı. Tercihinize göre artık efsaneleşen klasik görüntü ayarını veya gayet güzel görünen modern tasarım ayarını kullanabilirsiniz. Bu ayarlardan hiçbiri, oyunun oynanış mantığını değiştirmiyor. Sadece, adından da anlaşılabileceği üzere oyundaki görüntüler üzerinde bazı değişiklikler yapıyor. Eğer kendinize uygun görüntü ayarını seçtiyseniz her şey tamamlanmış demektir. Şimdi oyunu oynamaya hazırsınız.

new star soccer bluestacks görsel 3
Oyuna girerken yapacağınız tercihle klasik veya modern görünümü seçebilirsiniz.

“New Star Soccer (NSS) PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu yanıtlamaya çalıştığımız bu içeriğimizin sonuna geldik. Hangi tarz ve türde olursa olsun, Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız BlueStacks’i ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşayacağınız olası teknik sorunları, emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırarak çözüm bulabilirsiniz. Bu tarz oyun rehberleri ve içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts