Ninja’s Creed bilgisayardan nasıl oynanır?

Ninja’s Creed ile çeşitli suikastçı silah türleri arasından istediğinizi seçerek 3D gerçek keskin nişancı deneyimini yaşayabilirsiniz. Oyunda düşmanlardan saklanıp suç çetelerini gizlice ortadan kaldırmalısınız.
Ninja's Creed
Ninja’s Creed bilgisayardan nasıl oynanır?

Ninja’s Creed ile çeşitli suikastçı silah türleri arasından istediğinizi seçerek 3D gerçek keskin nişancı deneyimini yaşayabilirsiniz. Oyunda düşmanlardan saklanıp suç çetelerini gizlice ortadan kaldırmalısınız ve gizli anlaşmaları bozarak suç liderlerine suikastler düzenlemelisiniz.

Ninja’s Creed bilgisayardan da oynanabiliyor!

Ninja’s Creed tarzında aksiyon oyunları mobil platformlarda çoğu oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor ancak birçok mobil oyunda olduğu gibi Ninja’s Creed’i de telefondan oynarken hızlı şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına mobil oyunları bilgisayardan oynamanız sizler için daha yararlı olabilir.

Ninja's Creed oyna
Oyunda çatılardan atlayıp karanlık bölgelerde saklanarak düşmanlarınıza yaklaşın.

Ninja’s Creed’i bilgisayardan oynamak için ise BlueStacks kullanmalısınız. BlueStacks ile Ninja’s Creed’i bilgisayardan oynarken hızlı şarj azalması, ısınma, donma gibi sorunların önüne geçebileceğiniz gibi birçok konuda da avantajlı olacaksınız. BlueStacks ile sahip olduğunuz avantajlar ile Ninja’s Creed’i bilgisayardan nasıl oynayabileceğiniz hemen aşağılarda yer alıyor!

Ninja’s Creed bilgisayardan nasıl oynanır?

Ninja’s Creed oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Ninja’s Creed’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Ninja’s Creed’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Ninja's Creed suikast
Kimseye görünmeden suç liderlerine suikastler düzenleyin!
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Ninja’s Creed oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Ninja's Creed Upgrade
Okunuzu güçlendirerek daha fazla hasar vurup daha uzak bölgelere atış yapabilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Ninja’s Creed oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Ninja's Creed

“Ninja’s Creed, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Ninja’s Creed gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler