Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Ode to Heroes dünyasında gerçeği arayın ve kahramanları uyandırıp onları tarih boyunca maceraya yönlendirin ve düzensiz zaman çizelgesini onarın!
Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır
Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır? Ode to Heroes’u bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Ode to Heroes PC üzerinden de oynanabiliyor!

Ode to Heroes oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Ode to Heroes oyna
Ode to Heroes’te kahramanlarınızı stratejik bir düzende dizin ve rakiplerinizi öldürün.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Ode to Heroes” araması yapın ve 1 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Ode to Heroes oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Ode to Heroes’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Ode to Heroes’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Ode to heroes kahramanlar
Sahip olduğunuz kahramanları geliştirebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Ode to Heroes oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Ode to Heroes oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Ode to Heroes değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

ode to heroes karakter geliştirme
Kahramanlarınızın seviyesini yükseltebilirken yeni eşyalar da giydirebilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Ode to Heroes indir

“Ode to Heroes, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Ode to Heroes gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts