Online Soccer Manager Transfer Nasıl Yapılır ?

Online Soccer Manager Transfer

Bir futbol oyununda tabii ki olmazsa olmazlardan biri transferlerdir. Daha önce incelemesini yaptığımız menajerlik oyunu Online Soccer Manager‘da iyi bir takım kurmak istiyorsanız aranıza katmak istediğiniz oyuncular olabilir ya da diğer kulüpler sizin oyuncularınızı isteyebilir. Transfer yaparak takım paranızı arttırıp daha iyi oyunculara sahip olabilirsiniz. OSM heyecanını bilgisayar üzerinden oynayarak da yaşayabileceğinizi unutmayın. Şimdi Online Soccer Manager Transfer sistemi için hazırladığımız rehberimize geçelim!

Online Soccer Manager Transfer Nasıl Yapılır?

Öncelikle oyuna girdiğinizde menüde olan “Transfer Listesi bölümüne giriş yapıyoruz. Burada Satışta olan oyuncular, sizin görüşmeleriniz ve transfer olmuş oyuncular görülebilmekte.

Online Soccer Manager Transfer
Online Soccer Manager Menu

Transfer listesi yeni oyuncular alabileceğin bir yerdir. Senin ligindeki rakiplerin eklediği oyuncular veya farklı liglerden oyuncular bu listede yer alır. Kadrondaki oyuncuları bu transfer listesine ekleyebilirsin. Transfer listesindeki oyuncu ne kadar ucuzsa o kadar çabuk satılır. Kulüp fonu yaratmak için oyuncu alıp satmak iyi bir yoldur. Bu listeye en fazla 4 oyuncu ekleyebilirsin. Online Soccer Manager, kulüplerin güncel oyuncu listelerine sahiptir.

Online Soccer Manager Transfer
OSM transfer listesi

İstediğim Oyuncu Transfer Listesinde Yok

Eğer istediğiniz oyuncu transfer listesinde yoksa “Lig Tablosuna” gelerek istediğiniz takımı seçiyorsunuz. Seçtiğiniz takımda olan oyuncular listesinden istediğiniz oyuncuya tıklayıp “teklif gönder” demeniz yeterli olacaktır.

Online Soccer Manager Transfer
OSM lig tablosu

Başka liglerden oyuncular bulmak istediğiniz zaman ise oyun menüsünde bulunan “Kaşif” bölümüne tıkladığınızda gelen kısım tam size göre. Burada aradığınız oyuncu için hangi pozisyon, stil, yaş, yetenek, millet ve ligden olmasını istiyorsanız daha özel transfer araması yapabilirsiniz.

Online Soccer Manager Transfer
OSM Kaşif

Oyuncu Nasıl Satışa Çıkarılır?

Bunun için menüdeki kadro kısmına gelip oyuncunuzun üzerine tıklayıp” transfer listesine ekle” dedikten sonra satmak istediğiniz miktarı belirlemeniz gerekiyor. Oyuncu satarken oyunun belirlediği değerin altına satılan oyuncu kulüp fonunu düşürecektir.

Online Soccer Manager Transfer
OSM Transfer Listesine Oyuncu Ekle

OSM anlık takip edebileceğiniz bir oyun stiline sahip. İyi bir kulüp yöneticisi olmak için telefondan oynamanız gerekmiyor. Bu ücretsiz mobil menajerlik oyununu bilgisayar üzerinden de istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Daha geniş bir ekranda OSM zevki için BlueStacks 4 farkını denemelisiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler