Pasha Fencer bilgisayardan nasıl oynanır?

Pasha Fencer oyununa arkadaşlarınızı çağırın, birlikte büyülü dünyaya atılın! Omuz omuza savaşlara katılın, vahşi düşmana karşı cesur olun!
Pasha Fencer bilgisayardan nasıl indirilir
Pasha Fencer bilgisayardan nasıl indirilir?

Pasha Fencer’da arkadaşlarınızla birlikte bu harika maceraya ortak olmaya hazır mısınız? Pasha Fencer ilk dikey olarak oynanan RPG oyunu olarak da geçiyor ve tek elle oynayabilmenizi sağlıyor.

Bilgisayardan Pasha Fencer Oyna!

Pasha Fencer oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Pasha Fencer’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Pasha Fencer Savaş
Pasha Fencer Savaş

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Pasha Fencer” araması yapın ve 5 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan Pasha Fencer nasıl oynanır?

Pasha Fencer oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStack ile yalnızca Pasha Fencer’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Pasha Fencer’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Pasha Fencer Eşya Güçlendirme
Pasha Fencer’da eşyalarınızı güçlendirerek gücünüzü arttırabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Pasha Fencer oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Pasha Fencer oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Pasha Fencer değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pasha Fencer binek hayvanı
Pasha Fencer’da binek hayvanları da sizlere yardımcı olacak.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Pasha Fencer Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Pasha Fencer Boss
Boss’ları keserek yüksek kalitede silahlar elde edebilirsiniz.

Pasha Fencer oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Pasha Fencer indir

“Pasha Fencer, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Pasha Fencer gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts