PC üzerinden Cats: Crash Arena Turbo Stars nasıl oynanır?

C.A.T.S indir
Cats: Crash Arena Turbo Stars

ZeptoLab tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Cats: Crash Arena Turbo Stars, PC üzerinden de oynanabiliyor. Detaylar ve oyuna başlarken yapmanız gerekenleri hemen aşağıda! 🙂

PC Üzerinden Cats: Crash Arena Turbo Stars Oyna!

Cats: Crash Arena Turbo Stars, aksiyon oyunu olmasının dışında aslında bir o kadar da eğlenceli. Oyundaki asıl amacınız kendinize bir araç yapıp onu silahlarla donatmak ve rakiplerinizin araçlarını patlatmak.

C.A.T.S indir oyna
C.A.T.S’de kendi aracınızı oluşturup silahlandırarak rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.

Cats: Crash Arena Turbo Stars gibi oyunları PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

CATS araba düzenleme
Arabanızı düzenleyip yenileyebilirsiniz.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın pek çok avantajı bulunuyor. Bunun en büyük sebebi de klavye ve fare desteğinin olması. Bu destek ile normal bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi ayarlarınızı yapabilir ve rahatlıkla karakterlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Cats: Crash Arena Turbo Stars oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve klavye desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor.

Bilgisayardan mobil oyun nasıl oynanır?

Bunun için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarımıza indiriyoruz. Programın kurulumunu yaptıktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriş yapın. Ardından Play Store’u açın ve oyunu aratın. Oyunun ismini tam yazdığınız zaman otomatik olarak ilk sırada çıkacaktır. Oyunu indirmeye başlayın. Kurulum işlemi uygulama tarafından otomatik olarak yapılacak. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken beklemek ve oyunun keyfini çıkarmak.

Cats: Crash Arena Turbo Stars PC
Arabanızı ayarladıktan sonra savaşa girdiğinizde hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece bir kere dokunun ve savaşı izleyin.

İnternet ve şarj derdi olmadan mobil oyun oynamak

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımlarımız için anca yeterli oluyor. Buna PUBG Mobile, CoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar da dahil olunca, paketler hiç de yeterli olmuyor.

Cats Crash Arena Turbo Stars indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts