PC üzerinden Curvy Punch 3D nasıl oynanır?

Curvy Punch 3D, PC üzerinden nasıl oynanır?
curvy punch
Rakiplerinize yumruk atarak onları platformun dışına düşürün.

Voodoo tarafından geliştirilen eğlenceli ve aksiyonu bol, yumrukların havaya uçuştuğu Curvy Punch 3D, PC üzerinden nasıl oynanır? Günün stresinden uzaklaşıp sağa sola yumruk atmak isterseniz mutlaka bu oyuna göz atmalısınız.

PC Üzerinden Curvy Punch 3D Oyna!

Curvy Punch 3D oyunundaki amacınız karşınıza gelen rakipleri yumruklayarak aşağıya atmak. Rakibinizi aşağıya itmeye çalıştığınız gibi aynı şekilde rakibiniz de sizi yumruklarıyla aşağıya atmaya çalışacak.

Curvy Punch 3D oyna
Curvy Punch 3D PC üzerinden nasıl oynanır?

Rakibinizden üç yumruk yerseniz yıkılabilirsiniz. Bu yüzden sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Hareket ederken farenizden yardım alarak bir hat üzerinde yumruklarınızı savurarak isabet ettirmelisiniz. Eğer havaya zıplarsanız rakibiniz de sizinle birlikte otomatik olarak zıplıyor ama zıpladığınızda yumruklarınızı isabet ettirmek neredeyse imkansız diyebiliriz. Bu yüzden aşağıda yumruk atıp rakibinizin yumruklarından kaçmak için zıplayabilirsiniz.

curvy punch
Rakiplerinize yumruk atarak onları platformun dışına düşürün.

Bilgisayardan Curvy Punch 3D nasıl indirilir?

Curvy Punch 3D oyununu bilgisayarınızdan indirebilmek için öncelikle BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks ile birçok Android oyunu bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Curvy Punch 3D” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 78MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Curvy Punch 3D klavye ayarları
Curvy Punch 3D Klavye Ayarları

Curvy Punch 3D Klavye Ayarları

Curvy Punch 3D oyununda eğer klavye ayarlarınızı yapmazsanız oyuna giriş yaptığınızda alt kısımda bulunan joystick ile hareket edebilmek için farenizle oraya tıklayıp sürüklemeniz gerekecek ve de zıplayamayacaksınız. Klavye ayarlarınızı yaparsanız sağa sola hareket ederken klavyeyi rakibinize yumruk atarken farenizi kullanacaksınız ve oyunu böylece daha rahat oynayacaksınız.

Curvy Punch 3D oyununda klavye ayarlarını yapmak için BlueStacks’in sağ üst kısmında yer alan sağa doğru açılan ok işaretine tıklayıp ek özellikleri açmalısınız. Sonrasında açılan bölümden klavye sembolüne tıklayın ve buradan D-Pad’i seçin. D-pad’i seçtikten sonra oyundaki joystickin üstüne getirin ve hangi tuşlarla oynamak istiyorsanız her bir bölüme o tuşları atayın. Genelde W, A, S, D tuşları tercih ediliyor.

Curvy Punch 3D indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts