PC üzerinden Last Shelter Survival nasıl oynanır?

Last Shelter Survival
Last Shelter Survival

Last Shelter Survival oyununda zombilerle dolu bir çölde şehir inşa edip hayatta kalabilir misiniz? Şimdi Last Shelter Survival oyununu PC üzerinden de oynayarak çok daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.

PC üzerinden Last Shelter Survival oynayın!

Last Shelter Survival PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil oyun dünyasında sevilen strateji oyunlarından biri olan oyunda daha iyi bir oyuncu olmak ve maçlardan zaferle ayrılmak için siz de bu yöntemi deneyebilirsiniz. Biz bu içeriğimizde emülatör olarak BlueStacks kullandık. Bilgileri de bunun üzerinden aktaracağız.

Last Shelter Survival Şehir oluşturma
Çölün ortasında kendinize bir şehir oluşturarak gelişmeniz gerekiyor.

Last Shelter Survival PC üzerinden nasıl oynanır?

Last Shelter Survival’ı bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle cihazınıza bir adet Android emülatör indirmeniz gerekiyor. Bu konuda size BlueStacks‘i tavsiye ediyoruz. BlueStacks sağladığı sayısız oyun sayısı ve birçok harika özelliği sayesinde rakiplerine fark atmış durumda. Ayrıca çoğu oyuncu ve yayıncı da emülatör seçimini Bluestacks’ten yana kullanıyor. Bilgisayarınıza emülatörü indirdikten sonra kurulumunu tamamlıyoruz. Önceden oluşturduğunuz veya oluşturacağınız Google hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Ardından Bluestacks’in içinde otomatik olarak yüklü gelen Play Store‘a giriş yapıyoruz ve “Last Shelter Survival” aramasını yapıyoruz. Çıkan listede indireceğimiz oyunu buluyoruz ve yükle butonuna tıklıyoruz. İndirmenin ardından oyun emülatörünüze başarılı bir şekilde yüklenmiş olacak.

Last Shelter Survival Üs inşa etme
Üssünüzü mümkün olduğunca yüksek tutmanız gerekiyor. Ancak bir bölgeyi yükseltirken diğer bölgelerin de yükseltilmesi gerektiğini unutmayın.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek ve rakiplerinize kolayca saldırmak için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Last Shelter Survival fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerenin sağında bulunan “Nişan Al & Ateş Et” seçeneğini aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır!

Last Shelter Survival PC
İnşa etmek istediğiniz türü seçip istediğiniz ögeyi inşa edebilirsiniz.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın pek çok avantajı bulunuyor. Bunun en büyük sebebi de klavye ve fare desteğinin olması. Bu destek ile normal bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi ayarlarınızı yapabilir ve rahatlıkla karakterlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Last Shelter Survival oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve klavye desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor.

Last Shelter Survival Dünya
Çevrenizde sizin gibi oynayan birçok oyuncu bulunuyor. Bu oyunculara isterseniz saldırıp kaynaklarına el koyabilirsiniz isterseniz de barış içinde oyununuzu oynayabilirsiniz.

İnternet ve şarj derdi olmadan mobil oyun oynamak

Bilgisayardan mobil oyun oynamanın sağladığı en büyük avantajlardan biriyse kesinlikle internet ve şarj problemini ortadan kaldırması. Telefon paketlerimizin interneti günlük sosyal medya kullanımlarımız için anca yeterli oluyor. Buna PUBG Mobile, CoD Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar da dahil olunca, paketler hiç de yeterli olmuyor.

Last Shelter Survival indir

Artık BlueStacks sayesinde Last Shelter Survival’ı bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts