PC üzerinden LifeAfter nasıl oynanır?

LifeAfter PC üzerinden nasıl oynanır?
LifeAfter PC
LifeAfter

NetEase tarafından geliştirilen RPG oyunu LifeAfter’ı PC üzerinden de oynayabiliyorsunuz.

PC’den LifeAfter oynayın!

Birçok oyuncu LifeAfter’da daha hızlı gelişmek ve hızlı kaynak toplamak için bilgisayardan da oynuyor. Peki PC indirme seçenekleri neler, bilgisayardan nasıl oynanır? Bu içeriğimizde tüm sorularınızın cevaplarını derledik. Ayrıca bilgisayardan oynamanın ne gibi avantajları olduğunuzu da açıklıyoruz.

LifeAfter PC oyna
LifeAfter’da size ait bir bölge bulunuyor ve bu bölgeye ev yapabiliyorsunuz.

LifeAfter oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek. LifeAfter gibi RPG oyunları mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz.

LifeAfter Ağaç Sulamak
Oyunda evinizin olduğu bölgeye tarlalar inşa edip bir şeyler ekip onları sulayabilirsiniz.

LifeAfter bilgisayardan nasıl oynanır?

LifeAfter oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “LifeAfter” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 70MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

LifeAfter PC
Helikopteri kullanarak diğer bölgelere seyahat edebilirsiniz.

Klavye ve Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Life After’da fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

LifeAfter indir

“LifeAfter, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. LifeAfter gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts