PC üzerinden Matchington Malikanesi nasıl oynanır?

Matchington Malikanesi PC üzerinden nasıl oynanır?
Matchington Malikanesi Oyna
Matchington Malikanesi

Firecraft Studios tarafından geliştirilen çevrim dışı bulmaca oyunu Matchington Malikanesi PC üzerinden de oynanabiliyor. Detaylar ve oyuna başlarken yapmanız gerekenleri hemen aşağıda yer alıyor! 🙂

PC Üzerinden Matchington Malikanesi Oyna!

Matchington Malikanesi gibi oyunları PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var.

Matchington Malikanesi bulmaca oyunu
Matchington Malikanesi bulmaca oyunu

Matchington Malikanesi PC üzerinden nasıl oynanır?

Matchington Malikanesi oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Matchington Malikanesi” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 125MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Matchington Malikanesi görevler
Oyunlar oynayarak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Bulmaca kategorisinde bulunan bu oyunlar daha çok gündelik tarzda oluyor ve genelde gündelik hayatın stresini atmak amacıyla kısa bir süreliğine oynuyorsunuz. BlueStacks sizlere bilgisayar üzerinden bir mobil oyunu oynayarak mobil veriden tasarruf etmenize, performans düşüklüğü yaşamamanıza ve daha basit bir şekilde oyuna alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca farenin vereceği avantajı kullanarak rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı Matchington Malikanesini bilgisayardan oynamanız oldukça mantıklı bir hareket olabilir. Kısacası mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak başlı başına bir avantaj sağlamakta.

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak Matchington Malikanesi aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Kısa bir indirmeden sonra artık oyuna hazırsınız.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Matchington Malikanesi oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Matchington Malikanesi

“Matchington Malikanesi PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Matchington Malikanesi gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts