PC üzerinden War Machines nasıl oynanır?

War Machines PC
War Machines

Fun Games For Free tarafından geliştirilen tank oyunu War Machines, artık BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor! Mobil oyunları BlueStacks yardımıyla en iyi oyun telefonlarından bile en az 9 kat daha yüksek performansla oynayabilirsiniz.

PC üzerinden War Machines oynamak mantıklı mı?

War Machines gibi aksiyon oyunları özellikle mobil platformlarda fazlasıyla seviliyor. Bu oyunlar sunduğu yüksek oynanış mekanikleri nedeniyle cihazınızı performans açısından zorluyor. Bu yüzden oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Bu tür oyunları PC üzerinden oynayarak bu tarz problemlerin üstesinden gelebilirsiniz ve klavye ile farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

"<yoastmark

War Machines PC üzerinden nasıl oynanır?

War Machines’i PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken BlueStacks’i tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Bu işlem tamamlandıktan sonra War Machines’i bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

War Machines PC
Tankınızın bölümlerini yükselterek daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Şarj ve internet derdinden kurtulabilirsiniz!

Şarj ve internet sorunlarıyla günümüzde neredeyse hepimiz uğraşıyoruz. İyi bir oyuna girdikten hemen sonra şarjımız çok hızlı bir şekilde azalabiliyor. Bu da gün içerisinde telefonla vakit geçirme ya da mobil oyun oynama süremizi kısaltıyor. Bunun yerine bilgisayardan oynayarak bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

War Machines Özelleştirme
War Machines’te tankınızı çeşitli kamuflajlar ile özelleştirme imkanınız da bulunuyor.

Sonrasında bir diğer sorun olarak internet paketi sorunu geliyor. Bazı mobil oyunlar sürekli olarak internete bağlı kalabiliyor. Bu yüzden arka planda bile internete bağlı kaldığı için internet paketinizin hızlı bir şekilde bitmesine neden olabilir. Bunu çözmenin en kolay yolu ise bilgisayardan oynamak.

War Machines PC
Oyun içerisinde mümkün olduğunca çok tankı patlatarak en yüksek puanı kazanmanız gerekiyor.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Mobil oyunları oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz ve rakiplerinizin tanklarını çok daha rahat bir şekilde vurabilirsiniz.

War Machines PC
En yüksek puanı alan oyunu kazanır.

Klavye Ayarları

PC üzerinden War Machines klavye ile de oynanabiliyor. Klavyeniz ile oynamak isterseniz yapmanız gereken, BlueStacks ile ekrana bir D-Pad yerleştirmek. Bunu yapmak için BlueStacks’te sağ üst kısımdaki çarpı işaretinin sağında bulunan ok işaretine tıklayın ve diğer ayarları görün. Buradan Klavye simgesine tıklayın. Tıkladıktan sonra kontrol ekleme bölümü açılacak bu kısımda da sağ üstte bulunan D-Pad’i seçin ve oyundaki joystick üzerine getirerek tuşları W, A, S, D’ye atayın. Sonrasında ayarlarınızı kaydedin ve oyuna dönün. Bu şekilde klavyeniz aktif olacak ve çok daha rahat bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

War Machines

“War Machines PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Bunun gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts