PC’de Mobil Oyun Oyna: Kasım 2019

mobil oyun

Mobil oyun dünyasındaki birçok oyunu PC üzerinden oynamak oldukça popüler. Peki hangi oyunları oynamalısınız? Mobil oyun önerileri listemize göz atabilirsiniz. Aylık olarak hazırlamaya başladığımız PC’de Mobil Oyun Oyna serimiz ile de o ay paylaştığımız oyunları görebilirsiniz.

Mobil Oyunları PC’de Oyna

Bu konuda yepyeni bir içerikle karşınızdayız. Ay boyunca birçok mobil oyunu PC üzerinden oynama üzerine yazılar. hazırlıyoruz. Bu yazılarımızı bir liste haline getirerek sizlerle paylaşıyoruz. Oyunların başlıklarına veya açıklama kısımlarındaki linklere tıklayarak indirme işlemini yapabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator (PC’de Oyna)

mobil oyun

Internet Cafe Simulator ile çocukluğumuzun hayali olan kafecilik mesleğine atılıyoruz. Cocopo tarafından geliştirilen Internet Cafe Simulator pek çok oyun içi mekaniğiyle oyunculara gerçek bir esnaf simülasyonu yaşatırken, kripto para satın alma olayıyla birlikte atari kafelerde gördüğümüz borsa takip eden amcalar ile empati kuruyoruz. Oyuncusuna bu ve benzeri birçok anı akla getirten oyunda yok yok. Steam’de 18.50 TL’ye satılan oyun BlueStacks 4 ile PC’de ücretsiz oynanılabiliyor.

PUBG Mobile Lite (PC’de Oyna)

PUBG Mobile Lite özellikle düşük model telefon sahipleri için kurtarıcı olarak piyasaya çıktı. Daha az kaliteli grafikleriyle düşük model telefonlarda çok hızlı çalışan oyun, şimdiden zirveye doğru adım adım ilerliyor. Hayatta kalma taktiklerini içeren bu yazıyı okuduktan sonra, oyunu BlueStacks ile PC’de oynayıp ortalığı birbirine katabilirsiniz.

Call of Duty Mobile (PC’de Oyna)

Eğer siz de Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey buradan BlueStacks‘i indirmek. Ardından aynı telefondaymış gibi Play Store’a girebilir ve oyunu indirebilirsiniz; Kurma derdi de yok. Oyun indikten sonra otomatik olarak kuruluyor. Size de sadece bilgisayardan mobil oyun oynamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Airline Commander (PC’de Oyna)

Microsoft Flight Simulator oyunu ile birçoğumuz pilotluk tecrübesi edinmeye çalışmışızdır. Airline Commander ise bu deneyimi telefon veya tabletten yaşatıyor.

Asphalt 9: Legends (PC’de Oyna)

PEGI 7 yapımı oyun Android platformunda 1 milyondan fazla yorum almayı başarmış ve 10 milyondan fazla indirilen oyunlar arasında popülerliğini korumayı başarmış durumda. 1 milyonun üzerinde yapılan değerlendirme sonucunda ise 4.5 puan ile gerçekten çok iyi bir dereceye sahip. Hal böyle olunca çok yüksek değerlendirme sayılarında bu rakamları almış olması oyunu çok iyi olduğunun da bir göstergesi. BlueStacks üzerinden PC’den oynayabilirsiniz.

Shadow Fight 3 (PC’de Oyna)

NEKKI şirketinin ortaya çıkardığı Shadow Fight 3, BlueStacks 4 ile PC’de kolayca oynanılabilir hale geldi. Dövüş ve Rol Yapma oyunu olarak adlandırabileceğimiz Shadow Fight 3 oyununda bu seferki amacımız ise karanlık bir kürenin sahibi olmak.

Era of Legends (PC’de Oyna)

mobil oyun

Era of Legends ile aksiyon dolu bir MMORPG zevki sizi bekliyor. 101XP Limited tarafından geliştirilen Era of Legends ile Yüzüklerin Efendisi filminin kartalları olan Griffon adlı yaratıklarla oyunun dünyasını keşfedeceksiniz. Serbest keşiften koleksiyonculuğa, savaşlardan taktiklere birçok oyun içi etkinliklerle bürünen oyun BlueStacks 4 ile PC’de ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Hungry Shark World

mobil oyun
XXL boyutundaki dev köpek balığı.

Hungry Shark World bu sefer de dünyayı dolaşıyor. Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilen Hungry Shark World önceki oyunlarına çok daha göre çok daha fazla içerik ile birlikte oyunculara sunuluyor. Üstelik BlueStacks 4 ile PC’de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun yeni köpek balıkları ve boss savaşları ile çok daha uzun bir oynanış süresi sunuyor.

KoF All-Star (PC’de Oyna)

mobil oyun

KoF All-Star oyunculara birçok dövüşçü seçeneği sunan bir dövüş oyunu. Yeni güncellemenin ardından Iori Yagami ve Jin Kazama oyuna başlangıçta bize sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Seçeceğimiz karakter ile bir sonraki karakterimizi açacağız. Tabii oyunun bize sunduğu yardımcı menüde de supporter adı verilen, zor durumda bize yardım eden karakterler de bulunuyor. Oyunu BlueStacks ile PC’den oynamanız durumunda daha net bir görüşe sahip olacağınızı da hemen belirtelim.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler