PES Club Manager bilgisayardan nasıl oynanır?

PES Club Manager ile taktik hünerlerinizi ve menajerlik becerilerinizi test edin, rüya takımınızı oluşturun ve üst liglerde mücadele edin!
PES Club Manager
PES Club Manager bilgisayardan nasıl oynanır?

PES Club Manager ile taktik hünerlerinizi ve menajerlik becerilerinizi piyasadaki hiçbir futbol oyununun yapamayacağı şekilde test eden küçük bir Pro Evolution Soccer serisi oyunu. Dünyanın dört bir tarafındaki 40 milyondan fazla menajere katılın ve kulübünüzü zafere taşıyıp taşıyamayacağınızı görün.

PES Club Manager ile takımınızı PC üzerinden yönetin!

PES Club Manager oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. PES Club Manager’i BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

PES Club Manager Gol
PES Club Manager’da stratejinizi belirleyin ve rakiplerinizi kolaylıkla yenin!

Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “PES Club Manager” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

PES Club Manager bilgisayardan nasıl oynanır?

PES Club Manager oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca PES Club Manager’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. PES Club Manager’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

PES Club Manager Sonuç
Rakipleriniz karşısında üstünlüğünüzü kabul ettirerek bol gollü maçlar yapabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından PES Club Manager oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan PES Club Manager oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece PES Club Manager değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. PES Club Manager oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

PES Club Manager

“PES Club Manager, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. PES Club Manager gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts