Pirates Outlaws PC üzerinden nasıl oynanır?

Pirates Outlaw PC üzerinden daha eğlenceli! 🙂
Pirates Outlaws
Pirates Outlaws

Pirates Outlaw PC üzerinden daha eğlenceli! 🙂 Fabled Game‘in geliştirdiği Pirates Outlaws kart oyununda gelen kartlara göre rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor. Kart oyununda en iyi kombinasyonları elde etmek için destenizi oluşturun. Karakterinizi seçin ve daha fazla altın ve itibar kazanmak için keşfe çıkın. Sıra tabanlı bir savaş sisteminde düşmanların stratejisini yenmek için destenizi ve cephanenizi yönetin.

Pirates Outlaws – PC Üzerinden Oyna!

Oyundaki amacınız elinizde bulunan deste ile rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor. Merminiz biterse sıranızı sonlandırıp bir sonraki tura geçmelisiniz. Eğer destenizde mermiler bulunuyorsa o kartları da kullanarak mermi takviyesi yapıp saldırıya geçebilirsiniz.

Pirates Outlaws keşif
Sırayla bölümleri geçin ve sona ulaşın.

Pirates Outlaws gibi sıra tabanlı oyunlarda sırayla oynadığınızdan dolayı bir sonraki hamlenizi yapmadan önce rakibinizin hamle yapmasını beklemeniz gerekiyor. Uzun zamanlı beklemeler de telefonunuzun şarjında daha da fazla gitmelere neden oluyor. Bu sorunun kolayca önüne geçebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden mouse ve klavye ile oynayarak mobil oyunları PC üzerinden oynama deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda Pirates Outlaws oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Pirates Outlaws Savaş
Destenizdeki kartları kullanarak rakiplerinizi haklayın.

Pirates Outlaws bilgisayardan nasıl oynanır?

Pirates Outlaws oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Pirates Outlaws” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 94MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Pirates Outlaws karakter özelleştirme
Pirates Outlaws’ta topladığınız altınlarla karakterinizi özelleştirebildiğiniz gibi yeni karakterler de satın alabilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Pirates Outlaws oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

“Pirates Outlaws PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Pirates Outlaws gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Pirates Outlaws indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts