Pixel Gun 3D PC üzerinden nasıl oynanır?

Pixel Gun 3D’yi bilgisayar üzerinden oynayarak daha iyi performans ve kaliteye sahip olabilirsiniz. En iyi telefonlardan 9 kat bile iyi olan BlueStacks’i kullanın.
Pixel Gun 3D PC üzerinden oynamak
Pixel Gun 3D PC üzerinden oynayarak rakiplerinizi büyük bir yenilgiye uğratabilirsiniz.

Pixel Gun 3D PC üzerinden oynayarak daha iyi performans sergileyebilirsiniz. Bu tarz mobil FPS oyunlarında kontrol biraz zor olduğundan dolayı bilgisayar üzerinden oynamak daha iyi olabilir. Aynı zamanda daha iyi performans sergilemek dışında grafikler ve performanslar daha iyi olacağından oyun keyfiniz artacak. Ancak bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’e ihtiyacınız var.

Pixel Gun 3D PC sürümü nereden indirilir?

Pixel Gun 3D PC üzerinden oynayacaksanız ilk önce iyi bir emülatör edinmelisiniz. Bu konuda en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan BlueStacks emülatörünü öneririz. BlueStacks, bir Android oyun emülatörü. Yani Google Play’de bulabileceğiniz tüm oyunlar bu emülatörde yer alıyor. Pixel Gun 3D ve bunun gibi birçok Android platformlu oyunları BlueStacks kullanarak daha iyi oynayabilirsiniz.

Pixel Gun 3D PC üzerinden nasıl oynanır
Cihazlarda donma, kasma, oyundan atma, şarj bitmesi gibi sıkıntılardan kurtulmak için Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanabilirsiniz.

BlueStacks tamamen cihazlardaki sorunlara karşılık geliştirilmiş bir emülatör. Kullanıcıların cihazları oyunlar için yeterli olmayabiliyor. Bu durumda araya BlueStacks giriyor. En az hata, en yüksek performans ve en iyi kalitede oyun oynamak istiyorsanız bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Aynı zamanda kontroller kolay olduğundan nişan almanız mobil oyunculara göre daha kolay olacak. Bu şekilde daha hızlı gelişebilirsiniz.

Pixel Gun 3D’yi PC üzerinden oynamak yasaklanma sebebi mi?

BlueStacks’te yer alan tüm oyunları gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Bu oyunların içerisinde Pixel Gun 3D’de yer alıyor. Bu oyunu bilgisayardan oynamanız durumunda hesabınız hiçbir şekilde yasaklanmayacak. Ancak herhangi bir oyun hatası yapmanız durumunda hesabınız yasaklanabilir.

Pixel Gun 3D Taktikler
Maceranız kesilmesin istiyorsanız BlueStacks kullanın.

Hesabınızın yasaklanmasını istemiyorsanız oyun kurallarına uymanız gerekiyor. Oyunda hiçbir şekilde 3. parti yazılımı kullanmamalısınız. Bu durum hesabınızın yasaklanmasına sebep olabilir. 3. Parti yazılım kullanmanın yanında herhangi bir oyunda olmaması gereken bir özellikten faydalanıp bunu bildirmezseniz yine hesabınız kapanabilir. Ancak dediğimiz gibi BlueStacks üzerinden oynamak hiçbir şekilde yasak değil.

Pixel Gun 3D kontrol ve hassasiyet ayarları

Oyunda yüksek performans istiyorsanız grafik ayarlarını düzenlemeniz gerekiyor. Eğer sabit kare hızınız varsa grafik kalitesini arttırarak etrafı güzelleştirebilirsiniz. Böylelikle daha güzel bir oyun deneyimine sahip olursunuz. Bu tarz oyunlarda kontrol, hassasiyet ve grafik ayarları çok önemli olduğundan dolayı dikkatli olmalısınız.

Pixel Gun 3D
Bu tarz FPS oyunlarında grafik, performans ve kontrol ayarları önemli olduğundan düzgün ayar yapmalısınız.

Doğru grafik ayarlarını yaparak kare hızınızı yükseltip akıcı bir oyun elde etmek dışında hassasiyet ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Oyun içerisinde hassasiyetinizi deneyebileceğiniz herhangi bir yere geçin. Fare hızı yüksek geliyorsa hassasiyeti azaltın. Eğer fare hızı yavaş geliyorsa hassasiyet ayarını arttırmalısınız. Bu ayarı hızlıca bulamayabilirsiniz. Deneyerek gitmeniz çok önemli. Hızlı refleksler ne kadar önemli olsa da nişangahı düşmanın üzerine koyamadığınız sürece reflekslerin hiçbir önemi kalmıyor.

Klavye ayarlarından yeni kısayollar yaparak oyunu kolaylaştırabilirsiniz. Hızlıca silah değiştirme gibi atamalar yaparak maceraya kısa sürede dahil olabilirsiniz. Ancak klavye kontrollerini yaparken FPS oyunlarına destekli ayarları kullanmalısınız. Emülatörde çok fazla oyun bulunduğundan kontrol ayarları bir o kadar detaylı. Kendi kontrollerinizi oluşturup bir yerde denemelisiniz.

Pixel Gun 3D PC üzerinden nasıl oynanır?

Cihazınızın şarjı bittiyse artık oyunu bilgisayar üzerinden oynamanın zamanı geldi. Bu konuda en iyi emülatör olan BlueStacks’i hala indirmediyseniz oyunu oynamak için indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak mobilden oynadığınız hesabı bilgisayara senkron ederek oyuna hız kesmeden katılabilirsiniz.

Pixel Gun 3D

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak Pixel Gun 3D aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Yaklaşık 1.2 GB indirdikten sonra oyunu açın.
  • Hesabınızı bağlayın ve ayarlarınızı oluşturun.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts