PJ Masks Moonlight PC üzerinden nasıl oynanır?

PJ Masks Moonlight PC üzerinden nasıl oynanır?
PC Masks Moonlight PC
PJ Masks Moonlight

PJ Masks Moonlight şimdi PC üzerinden de kolaylıkla oynanabiliyor. PJ Masks Moonlight’ı en iyi oyun telefonlarından bile 9 kat daha yüksek performans veren BlueStacks yardımıyla kolaylıkla PC üzerinden oynayabilirsiniz.

PC’den PJ Masks Moonlight nasıl oynanır?

PJ Masks Moonlight oyununda üç karakterden birisini seçerek sahip olduğu özellikler doğrultusunda bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Yolunuza sizi engelleyecek olan birçok barikat çıkabilir. Zıplayarak, uçarak ya da tavanda sürünerek onları kolaylıkla geçebilirsiniz.

PJ Masks Moonlight Karakterler
Oyunda 3 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerin her birinin kendine has oynanış biçimi bulunuyor. Yeşil kertenkele gibi sürünürken mavi koşuyor, kırmızı ise uçuyor.

PJ Masks Moonlight gibi oyunları PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

PC Masks Moonlight PC
Oyunda renkli nesneleri toplayarak bitiş bölümüne gitmeniz gerekiyor. Ancak karşınıza çıkan nesneler de olacak.

PC’den PJ Masks Moonlight nasıl indirilir?

  • BlueStacks’i indirin
  • Kurulumu yapın ve programı açın
  • Google Play Store’a telefondaki hesabınızla giriş yapın
  • PJ Masks Moonlight indirin
  • Oynamaya başlayın

Bilgisayar üzerinden mobil oyunlar oynamak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmak. Çünkü mobil oyunlar bilgisayardan sadece emülatör yardımı ile oynanabiliyor. Öncelikle sitesinden programı indiriyoruz. Kurulum dosyası üzerinden konum olarak en boş olan depolama alanını seçtikten sonra kurulumu tamamlıyoruz. Ardından programı çalıştırabilirsiniz. Programın içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor. Telefondaki hesabınızla devam etmek için, mevcut hesabınızla giriş yapın. Bilgisayardan farklı bir hesapla oynamak istiyorsanız yeni bir hesap oluşturun.

PC Masks Moonlight PC
Oyun içerisinde özel güçler de yer alıyor. Onları toplayarak oyunda daha hızlı hareket edip daha yükseğe zıplayabiliyorsunuz.

Google Play Store’a giriş yaptıktan sonra sırada oyunu indirmek var. Oyunu indirmek için Play Store içerisinden tıpkı telefondaki gibi oyunu arıyoruz ve indiriyoruz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum otomatik olarak BlueStacks tarafından yapılıyor. Kurulum tamamlandıktan sonra PC üzerinden PJ Masks Moonlight keyfini sürebilirsiniz. Burada dikkat etmemiz gereken şey ise oyunun kasması durumunda özel ayarları yapmak ve oynayış alışkanlığınıza göre klavye ve fare ayarlarını yapmak.

PJ Masks Moonlight Klavye Kontrolü
Klavye ayarlarını kendinize göre ayarlayarak çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Klavye Ayarları

Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Bluestacks üzerinden doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamanız gerekmekte. Bluestacks’te PJ Masks Moonlight klavye ayarlamalarını yapmak için Bluestacks’in sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynayışa sahip olabilirsiniz.

PC Masks Moonlight PC
Tüm karakterlerin kendine has özelliği bulunuyor. Yeşil karakteri seçerseniz çift taraflı engeller sizleri bekliyor olacak.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın pek çok avantajı bulunuyor. Bunun en büyük sebebi de klavye ve fare desteğinin olması. Bu destek ile normal bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi ayarlarınızı yapabilir ve rahatlıkla karakterlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. PJ Masks Moonlight oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve klavye desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor.

PJ Masks Moonlight

“PJ Masks Moonlight PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. PJ Masks Moonlight gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca bu tarz rehberler için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts