Pocket Ants: Colony Simulator PC üzerinden nasıl oynanır?

Pocket Ants: Colony Simulator, PC üzerinden nasıl oynanır?
Pocket Ants: Colony Simulator
Pocket Ants: Colony Simulator

Ariel Software tarafından geliştirilen strateji oyunu Pocket Ants: Colony Simulator, PC üzerinden BlueStacks ile oynayabilirsiniz.

Pocket Ants: Colony Simulator PC üzerinden de oynanıyor!

Pocket Ants: Colony Simulator oyununda tek bir karınca olarak başlayıp koloniyi büyütmeniz gerekiyor. Bunu da en baştan öncelikle yemek toplayıp yuvanızı geliştirerek yapmaya başlayacaksınız. Çevredeki yapraklardan toplayarak yemek deponuzu tamamlayın ve yavaş yavaş gelişerek çevredeki diğer karıncaları kendinize dahil edin.

Pocket Ants Yiyecek Toplama
Yuvanızda yiyecek toplama merkezi oluşturun ve yuvanızı geliştirmeye başlayın.

Pocket Ants: Colony Simulator PC üzerinden nasıl oynanır?

Ariel Software’in geliştirmiş olduğu futbol oyunu Pocket Ants: Colony Simulator‘ı BlueStacks yardımıyla PC üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Pocket Ants: Colony Simulator’ı PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları BlueStacks ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Pocket Ants: Colony Simulator oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Pocket Ants: Colony Simulator” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 132MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Pocket Ants Kırmızı karıncalar
Kırmızı karıncalar düşman kolonileriniz oluyor. Bu yüzden onlardan uzak durun yoksa öldürülürsünüz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klaye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Pocket Ants: Colony Simulator oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Pocket Ants Colony Simulator

Pocket Ants: Colony Simulator PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Pocket Ants: Colony Simulator gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts