Pokemon Cafe Mix PC üzerinden nasıl oynanır?

Pokemon Cafe Mix, PC üzerinden nasıl oynanır?
Pokemon Cafe Mix
Pokemon Cafe Mix PC üzerinden nasıl oynanır?

Pokemonların garson olarak görev yaptığı ve müşterilerinizin de pokemon olduğunu düşünün. Kulağa bir hayli hoş ve ilginç geliyor. The Pokemon Company tarafından geliştirilen mobil bulmaca oyunu Pokemon Cafe Mix, ayrıca PC üzerinden de oynanabiliyor. Pokemon Cafe Mix’i PC’den oynamak için ise yapmanız gereken tüm detaylar burada!

Pokemon Cafe Mix bilgisayardan nasıl oynanır?

Bistro Heroes oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Pokemon Cafe Mix’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Pokemon Cafe Mix’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Pokemon Cafe Mix first visit
Pokemon Cafe Mix’i PC üzerinden oynayın!
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Pokemon Cafe Mix oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Pokemon Cafe Mix oyna
Pokemon Cafe Mix’te verilen görevleri tamamlayın ve müşterilerinizi mutlu edin.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Pokemon Cafe Mix Karakterler
Cafenize gelen pokemonların yıldızları tamamlandığında size katılabiliyorlar.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Pokemon Cafe Mix oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Pokemon Cafe Mix

PokemonCafeMix PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Pokemon Cafe Mix gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts