PUBG Mobile Düellocu Seti nasıl alınır?

Düellocu Seti
PUBG Mobile Düellocu Seti nasıl alınır?

PUBG Mobile yeni etkinliği ile oyunculara Düellocu Seti dağıtıyor. Oyuncular verilen görevleri yerine getirerek etkinlikte ilerleme hakkı elde edecekler. Zar atarak gelen sayıya göre ilerleme hakkınız olacak ve etkinliği tamamladığınızda alacağınız kostümün yanında eğer şansınız varsa ve zar diğer sandıkların olduğu noktaya da denk gelirseniz diğer ödülleri de kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Düellocu Seti Kazanmak

PUBG Mobile’da etkinliği oynarken oyuna her gün giriş yaparak, maça girerek puan kazanabildiğiniz gibi turnuva maçlarını izleyerek de puan kazanabilirsiniz. Daha sonrasında kazandığınız puanlar ile piyango oynayarak ödül kazanma şansını elde edebilirsiniz.

PMWL West turnuvası
Turnuvaları izleyerek puan kazanabilirsiniz.

Oyunda turnuvaları belli bir süre boyunca izleyerek puan kazanabilirsiniz. Ekranın sağ tarafında yayını ne kadar süre izlediğinizi görebilirsiniz. 3, 5, 10, 20 ve 30 dakikalık izlemelerle puanlar kazanıp bu puanları piyangoda ilerlemek için kullanabilirsiniz.

PMWL izle
Piyango için Puan Kazanma Yöntemleri
  • Her gün giriş yaparak kazanma şansı edin: İlerle +1
  • Her gün bir maç tamamlayarak kazan: İlerle +1
  • Bir maçı 3 dakika boyunca izleyerek kazan: İlerle +1 (Yayın izlemek)
  • Bir maçı 9 dakika boyunca izleyerek kazan: İlerle +2
  • Bir maçı 18 dakika boyunca izleyerek kazan: İlerle +3

Yukarıdaki verilen görevleri yerine getirerek ilerleme şansı kazanırsınız ve sağ tarafta ilerle bölümüne bastığınızda 1’den 6’ya kadar rastgele bir sayıda ilerleme şansı yakalarsınız.

PUBG Mobile piyango
Yayınları izledikçe kutuların altından “Al” seçeneği çıkacak. Gerekli süre boyunca izledikten sonra toplayabilir ve puan kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile’ı bilgisayardan oynayın!

Düellocu Seti’ni kazanmak için ilerleme hakkı kazanmanız gerekiyor. İlerleme hakkı kazanmak için yapmanız gereken görevlerden bir tanesi de her gün bir maça girmek. BlueStacks yardımıyla PC üzerinden PUBG Mobile oynayarak çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. PC üzerinden PUBG Mobile oynamanın en büyük avantajı hiç şüphe yok ki büyük ekranda daha rahat ve geniş bir görüş açısı. Ayrıca bir mobil oyunu mouse ve klavye yardımıyla oynamak da oldukça eğlenceli olacak.

PUBG Mobile PC ve Mobil
PUBG Mobile nasıl indirilir?

PUBG Mobile PC Klavye ve Fare Ayarları

Oyuna girdiğinizde klavye ve fare ayarlarınız yüksek ihtimalle otomatik olarak yapılandırılmış olacak. Ama eğer böyle değilse emülatörün sol menüsünde bulunan klavye simgesine tıklayın. Buradan tuş atamak istediğiniz bölümleri seçerek gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca fare ve nişan ayarları için de sol tarafta bulunan “Nişan al & Ateş et” ve “Serbest Görüş” gibi butonları da kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile bilgisayara nasıl indirilir?

  • Öncelikle BlueStacks üzerinden PUBG Mobile indiriyoruz.
  • Gittiğiniz sayfadaki gerekli talimatlara uyarak uygulamayı bilgisayarımıza kuruyoruz.
  • Daha sonra BlueStacks üzerinden kendi Google Play hesabınız ile giriş yapıyoruz.
  • PUBG Mobile’ı Google Play Store’dan indiriyoruz.

Oyunu telefondaki hesabınızla oynamak istiyorsanız yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak. Ancak telefonda farklı, bilgisayarda farklı bir hesapla oynamak istiyorsanız; BlueStacks’teki Google Play Store’a yeni bir Google hesabıyla girmeniz gerekiyor. Böylece oyunu iki farklı hesap ile oynayabilirsiniz. Oyunu Play Store’dan indirdikten sonra, kurulum otomatik olarak BlueStacks tarafından yapılıyor. Bu noktada tek yapmanız gereken kurulumun tamamlanmasını beklemek ve oyunun keyfini çıkarmak.

PUBG Mobile İndir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts