PUBG Mobile Lite İsim Değiştirme

PUBG Mobile Lite isim değiştirme konusunda oyunculara ekstra haklar da tanıyor.
PUBG Mobile Lite isim değiştirme
PUBG Mobile Lite isim değiştirme nasıl yapılır?

PUBG Mobile Lite isim değiştirme konusunda oyunculara ekstra haklar da tanıyor. PUBG Mobile Lite, isim değiştirmek için Call of Duty Mobile‘da olduğu gibi yeniden adlandırma kartı ile oyuncuların isimlerini değiştirmelerine izin veriyor.

PUBG Mobile Lite İsim Değişikliği

PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile’ın daha da küçültülmüş bir sürümüdür. Bu sürüm orijinaline göre daha hızlı bir aksiyon gerektiriyor ancak orijinali ile benzer bir deneyim sunuyor. PUBG Mobile Lite, düşük kaliteli cihazlara sahip oyunculara hitap etmek için piyasaya sürüldü ve Google Play Store’da 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi.

PUBG Mobile Lite Yeniden Adlandırma Kartı
PUBG Mobile Lite Yeniden Adlandırma Kartı

Oyuncular oyuna ilk kez başladığında onlara oyun içi nicklerini ayarlama seçeneği sunulur. Ancak sonrasında girilen oyun içi kullanıcı adlarını yeniden adlandırma kartı kullanarak değiştirebilirler.

PUBG Mobile Lite isim değişikliği
PUBG Mobile Lite oyuncuları kullanıcı adını nasıl değiştirebilir?

PUBG Mobile Lite’da adınızı nasıl değiştirirsiniz?

PUBG Mobile Lite isim değiştirme için mağazadan da satın alabileceğiniz yeniden adlandırma kartına sahip olmanız gerekiyor. Sonrası ise PUBG Mobile’da nasıl kullanıcı adı değiştiriliyor ise PUBG Mobile Lite için de benzer şekilde yapılıyor. PUBG Mobile Lite isim değişikliği yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • İlk olarak yeniden adlandırma kartına sahip olduğunuzdan emin olun. Eğer yoksa bunu mağazadan temin edebilirsiniz. Yeniden adlandırma kartını alabilmek için yeteri kadar BC’niz yoksa endişelenmeyin. Yeniden adlandırma kartını alabileceğiniz birkaç oyun içi etkinlik bulunuyor.
  • Yeniden adlandırma kartını etkinlik yaparak ya da BC ile satın aldıysanız sonrasında ekranın sağ alt köşesinde bulunan envanter simgesine tıklayarak envanterinize gidin.
  • Ekranın son bölümüne inin ve yeniden adlandır düğmesine tıklayın.
  • Kullan botununa tıkladıktan sonra kullanıcılardan karşısına istedikleri adı girmeleri için bir iletişim kutusu gelecek.
  • Sonrasında yapmak istediğiniz yeni kullanıcı adını girin ve yeni kullanıcı adınızı onaylayın.

Oyuncular kullanıcı adlarını gün içerisinde sadece bir defa değiştirebilirler. İsminizi değiştirdiğiniz andan itibaren 24 saat sonrasında tekrar değiştirebilirsiniz. Ancak isim değiştirme kartının biraz maliyetli olduğunu da söylemek isteriz. Bir kullanıcı adını uzun süre kullanacağınızdan emin olmadan değiştirmenizi tavsiye etmiyoruz. Geçtiğimiz günlerde ekip arkadaşlarımız PUBG Mobile‘ın Bluehole modu hakkında bir video çekti, bizler de çekilen o videoyu aşağıya bırakıyoruz. Dilerseniz izleyerek yaşanılan komik anlara ortak olabilirsiniz. İyi seyirler. 🙂

Total
0
Shares
3 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts