Raid Shadow Legends Başlangıç Rehberi

raid shadow legends

Raid: Shadow Legends son dönemin en popüler RYO oyunları arasında yer alıyor. Takımını kurup rakiplerini birer birer alt etme üzerine kuralı bu oyunda birçok değişken bulunuyor. Haliyle oyuncular için de epey karışık bir süreç gündemde diyebiliriz. Biz de bu konuda bir içerik hazırladık ve bu oyunda daha hızlı ilerlemek isteyen oyunculara bir başlangıç rehberi sunuyoruz. Öncelikle belirtelim oyunu BlueStacks üzerinden oynadığımız için herhangi bir problem yaşamadık. Mobil cihazlardaki hataların önüne geçebilmek için oyunu PC’den oynamanızı önerebiliriz.

raid shadow legends

Öncelikle oyunun başlangıç ekranında bizden bir karakter seçmemizi istiyor. Bu karater, ordumuzun ilk karakteri olacak ve ilk görevlerde en başta onu kullanacağız. Bu bağlamda oyunun erken aşamalarını hızlı geçmek için karakter seçimimiz önemli. Erken aşamalarda rakiplerimiz o kadar güçlü olmadığı için hasarı en yüksek olan karakteri seçmenizi öneriyoruz. Burada da hemen Kael öne çıkıyor. Elhain de hasarı yüksek bir karakter olsa da Kael savunma yönüyle Elhain’den daha iyi. Grafikler için de PC’den oynamak daha iyi diyebiliriz: BlueStacks ile Raid: Shadow Legends’ı PC’den oynayabilirsiniz.

raid shadow legends
Kael oyunun erken aşamasını hızlı geçmek için önemli.

Kael ile Başlanmalı

Karakter seçimiyle birlikte Kale Burcu’na geçiyoruz. Kale Burcu bizim oyun içinde yapacağımız her şeyin ana merkezi. Savaşa gitmek, karakter çıkarmak, karakteri güçlendirmek ve çok daha fazlasını buradan yapabiliyoruz. Bir karakterden adeta bir orduya giden yolda her işlemi buradan yapacağız.

raid shadow legends
Kale Burcu oyundaki her şeyi yapabildiğimiz üssümüz.

Raid: Shadow Legends’ın en iyi özelliklerinden biri de çoğu konuda bizi aydınlatıyor olması. Son dönemde birçok oyunda gördüğümüz bu özellik oyunu daha kolay öğrenmemizi olanaklı kılıyor. O yüzden talimatları harfiyen uygulamak önemli. Kale Burcu’na döner dönmez oyun bize bir karakter daha açmamız gerektiğini söylüyor. Bu karakteri açarken de random bir seçim yapacağız. Ana karakterimiz Kael’in yanına gelecek olan bu karakter, hasarı ve canı Kael kadar iyi olmasa da epey işimizi görecek gibi duruyor.

raid shadow legends

Hızlı için Oto

Karşılaşma öncelerinde elimizdeki karakterleri seçmemiz gerekiyor. Seviye 1 görevleriyle birlikte Kael ve yanına gelecek karakterimizi savaşa sürüyoruz. Öncelikle savaşları kendiniz oynayın. Oynarken zaten oyundaki sistemin nasıl işlediğini göreceksiniz. Böylece nerede ne yapılması nerede ne yapılmaması gerektiği hakkında bir fikriniz olacak. Tabii biraz hızlanmak isterseniz karşılaşma anlarının hemen sol alt kısmında yer alan “Oto” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda karakterleriniz otomatik olarak saldıracak ama yineliyoruz: İlk birkaç savaşı bizzat oynamanız daha iyi olacaktır. Tabii daha iyi görüntüler için oyunu BlueStacks ile PC’den oynayabilirsiniz

Raid Shadow Legends İndir

Başlangıç aşamasını böylece hızlıca geçebileceğiniz bu oyunu BlueStacks 4 ile PC üzerinden oynayarak çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Şarj problemi yaşayan, ısınma sorunlarıyla boğuşan mobil cihazlara nazaran PC’de oynamak sizin için daha iyi olacaktır. İyi oyunlar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler