Raid Shadow Legends Hata Çözümleri

Raid Shadow Legends hata
Raid Shadow Legends Hata Çözümleri

Raid Shadow Legends sistem gereksinimlerini yazdık, aynı zamanda hata ile karşı karşıyaysanız sizin için birkaç çözüm derledik. Uygulamanız gereken bu adımları takip ederek karşılaştığınız hataları giderebilir ve gönül rahatlığıyla oyununuzu oynayabilirsiniz. Dahası, BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak Raid Shadow Legends’ı oynayarak bu hatalarla karşılaşma olasılığınızı azaltabilirsiniz. Tabii öncesinde oyunun sistem gereksinimlerine göz atmakta da fayda var. Peki oyunun sistem gereksinimleri nelerdir?

Raid Shadow Legends Sistem Gereksinimleri

  • Android 5.1+ veya iOS 9+. En az 3 GB RAM.
  • iPhone: 6 ve daha üstü; iPad mini4 ve daha üstü.
  • Android için:
  • CPU: en az Snapdragon 800 veya eşiti
  • GPU: en az Adreno 420 veya eşiti (150 gflops+)
raid shadow legends bluestacks
BlueStacks 4 ile tüm mobil oyunları oynayabilirsiniz.

Sunucu Bağlantısı Hatası

Sunucu bağlantısı hatası ile karşı karşıya iseniz çözüm için birkaç yol sunulabilir. Bunlardan ilki internet bağlantınızı kontrol etmek ve daha stabil gözüken bir ağa geçiş yapmaktır. WiFi kullanıyorsanız bağlantınız modeme uzaklaştıkça zayıflayacağından modeme yakın durmanız daha iyi bir seçenek olacaktır. WiFi yerine mobil veriye geçmek de sorununuzu çözebilir. Bunların dışında VPN kullanmak ayrıca sorununuza çözüm olabilir. Bağlantı kalitenizde bir sıkıntı yoksa sorunun sunucu kaynaklı olabileceğini unutmamanız gerekiyor.

Kimlik Doğrulanıyor Yazısında Donuyor

Eğer 2 mail hesabı kullanıyorsanız ve aralarında geçiş yapıyorsanız böyle bir hata ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer bir üyeliğiniz Plarium üzerinden kayıtlı ise diğer hesabınızı telefonunuzdan kaldırın. Ardından Raid Shadow Legends’ı telefonunuzdan kaldırın ve Plarium’a kayıtlı olan hesabınızın Google Play Store’da aktif olduğundan emin olun. Her şeyden eminseniz artık Raid Shadow Legends’ı yeniden yükleyebilirsiniz.

Bitmeyen Yüklenme ve Donma Hatası Çözümleri

Eğer oyununuzda geçmeyen bir yükleme ekranıyla karşı karşıya iseniz ve donma, gecikme problemleri ile boğuşuyorsanız öncelikle aygıtınızın varsa arka planındaki uygulamaları kapatmakla işe başlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunu yeniden başlatmayı unutmayın.

İnternet bağlantınızda hata olabilir. Lag dediğimiz sorunun başlıca sebebi olan bu problemi çözmek için kesinlikle stabil bağlantısı olan bir ağı kullanmanız gerekiyor. Ayarlar sekmesinden WiFi’ı bulduktan sonra WiFi’ı kapatıp açmak bu durumu düzeltebilir.

raid shadow legends şampiyonlar
Şampiyonların kilidini açmak için çaba gösterin.

Raid Shadow Legends Güncellenmiyor

Oyunu güncellemeye çalışıyor fakat bunu başaramıyorsanız oyun verisini temizlemek işinize yarayabilir. Oyun verisini temizlemek için ise öncelik “Ayarlar” sekmesine gitmeniz gerekiyor. Ayarlar sekmesi ardından “Uygulamalar” sekmesine girmeli ve oyunu bulmalısınız. Oyuna tıkladıktan sonra gelen ekranda öncelikle “Zorla Durdur” butonuna tıklamanız, ardından ise Depolama sekmesinden “Verileri Temizle” ve “Önbelleği Temizle” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bunları başarıyla yerine getirdikten sonra artık aygıtınızı yeniden başlatabilir ve sonrasında Raid Shadow Legends’ı tekrar güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Klan Boss’unda Eşya Düşmedi

Savaşınız sırasında orada bulunan başka bir kişi boss’a sizden daha fazla hasar vermiş olabilir. Eğer odada bulunan diğer bir kişi daha fazla hasara sahipse eşya ona düşmüş olabilir.

BlueStacks 4 Farkıyla Raid Shadow Legends

Raid Shadow Legends oynarken herhangi bir hata ile karşılaşma şansınızı azaltmak istiyorsanız ücretsiz BlueStacks 4 ile oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra BlueStacks Discord kanalına katılarak da diğer oyunlar ile ilgili turnuvalardan haberdar olabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Turnuvalarda görüşmek üzere!

 

Total
0
Shares
1 Yorum
  1. Merhabalar ben raid shadow legendsa mobil veri üzerinden giriş yapamıyorum.Çözümünü bilen varmı ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler