Reign of Empires – Medeniyetini Seç ve Savaş

Reign of Empires bilgisayardan nasıl oynanır?
Reign of Empires bilgisayardan nasıl oynanır?
Reign of Empires bilgisayardan nasıl oynanır?

Strateji oyunu Reign of Empires medeniyetler arasında bir savaş deneyimi sunuyor. Kendi stratejilerinizi kullanarak bir ulus inşa ettiğiniz bu oyunun temel özellikler şöyle:

✅ Güçlü bir medeniyet kur.
✅ İmparatorluğunu yönet.
✅ Bir İttifaka katıl.
✅ Ordunu tasarla.
✅ Yeni bölgeler fethet.

Reign of Empires indir buton
Butona tıklayarak oyunu hemen indirebilirsiniz.
Reign of Empires Asker Basma
Reign of Empires oyununda asker basarak gücünüzü arttırabilirsiniz.

Oyun içerisinde gelişebilmek için birçok yöntem bulunuyor. Bunlardan en önemlisi de asker gücü. Şehrinizde ne kadar çok askeriniz bulunuyorsa savaşlara da o denli çok asker ile saldırı veya savunma yapabilirsiniz. Örneğin size saldırı yapan bir oyuncuya karşı şehrinizde sayıca üstün askeriniz bulunuyorsa o savaşı kazanma ihtimaliniz de fazlasıyla artar.

Reign of Empires bedava nasıl oynanır?

  • Reign of Empires’i PC üzerinden bedava oynamak için öncelikle yapmanız gereken BlueStacks’i tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek.
  • Bu işlem tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.
  • Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Reign of Empires nasıl kurulur?

Oyunun kurulumu çok basit. İndirme linkine tıklayın ve aşağıdaki adımları takip edin.

Reign of Empires indir buton

Açılan sayfada şimdi aç derseniz doğrudan bilgisayarınızdaki BlueStacks uygulaması açılacak ve oyun sayfasına gidilecek.

Reign of Empires BlueStacks indir
İndirme sayfasında şöyle bir alanla karşılaşacaksınız.

BlueStacks’i ilk defa kuruyorsanız oyun size her ne kadar uygulamayı önerse de yine de BlueStacks üzerinden Google Play Store’a girmeli ve Reign of Empires’i indirmelisiniz. Böylece oyuna girebilirsiniz.

Reign of Empires BlueStacks Google Play
BlueStacks’i ilk defa kuruyorsanız indirdikten sonra oyunu BlueStacks içerisinde yer alan Google Play Store uygulamasından bulmalısınız.
Karakter geliştirme
Asıl karakterinizi güçlendirerek diğer askerlerinizin gücünü de arttırabileceğinizi unutmayın.

Yüksek grafik kalitesi ile oyun oynama keyfi

Bilgisayar oyunları gibi mobil oyunlar da her geçen gün grafik kalitelerini geliştiriyorlar ve daha iyi oyun motorlarına sahip oluyor. Bu telefonları zorladığı gibi aşırı ısınmalarına bile yol açıyor. Ancak bu maalesef gerekli olan bir şey; çünkü artık mobil oyunlar resmen orta seviye bir bilgisayar oyunu ile eş değer düzeyde. Bu nedenle yeni çıkan mobil oyunları telefonunuz kaldırmıyorsa, ya telefon değiştirmek zorundasınız ya da bilgisayardan oynamayı tercih edebilirsiniz. Tost makinesi denilecek bilgisayarlar bile büyük ölçüde tüm mobil oyunları çalıştırıyor diyebiliriz.

Reign of Empires Kale geliştirme
Kalenizi de geliştirerek şehrinizde bulunan diğer bölümlerin de seviyesini geliştirip daha da güçlenebilirsiniz.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Reign of Empires oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Reign of Empires indir buton

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Reign of Empires oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir.

Total
22
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler