Renegade Racing bilgisayardan nasıl oynanır?

Renegade Racing’te uçup kaçmalara, taklalar atıp bomba dolu variller ile karşılaşmaya hazır olun!
Renegade Racing bilgisayardan nasıl oynanır
Renegade Racing bilgisayardan nasıl oynanır?

Renegade Racing, adrenalin dolu, çok oyunculu bir yarış oyunudur ve harika akrobasi hareketleri yaparak turbo kazanın ve rakiplerinizi çok daha kolay bir şekilde geride bırakın.

Renegade Racing bilgisayardan nasıl oynanır?

Bilgisayardan Renegade Racing oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Renegade Racing’i bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Renegade Racing Yarışmak
Renegade Racing’te arkalarda kaldığınızda turbonuzu kullanarak daha da hızlanabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Renegade Racing oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Renegade Racing Oyna!

Renegade Racing, PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil yarış türüne farklı bir soluk getiren Renegade Racing, kendine özgü grafikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Oynanış tarafındaki karakter ve yetenek skalası da epey fazla. Renegade Racing, BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı bilgisayar üzerinden nasıl oynayabilirsiniz?

Renegade Racing Araç geliştirme
Aracınızın yeteri kadar iyi olmadığını düşünüyorsanız yükseltmeler yaparak güçlendirebilirsiniz.

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor çünkü BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Renegade Racing Kazanmak
İyi bir araç ile yarışları çok daha kolay kazanabilirsiniz.

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden Shortcut Run oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde diğer oyunculara nazaran çok daha avantajlı olacaksınız.

Shortcut Run Kontrol Ayarları

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır.

Renegade Racing Yarış
Yarışlarınızı bilgisayara karşı değil, diğer oyunculara karşı yapıyorsunuz.

Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz. BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

Renegade Racing

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyini sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Renegade Racing oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts