Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası Çözümü

Rise of Kingdoms bağlantı hatası ile karşı karşıyaysanız ve oyunu sürekli olarak yenilemekten başka elinizden bir şey gelmiyor ise bu yazımızda sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.
Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası
Rise of Kingdom Bağlantı Hatası Çözümü

Rise of Kingdoms bağlantı hatası ile karşı karşıyaysanız ve oyunu sürekli olarak yenilemekten başka elinizden bir şey gelmiyor ise bu yazımızda sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz. BlueStacks 4 ile oynarken sorun yaşama şansınızın da ayrıca azalacağını söylemek isteriz. Peki öncelikle bu sorun neden önümüze çıkıyor?

Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası

Rise of Kingdoms oynarken yaşadığınız veya yaşacağınız bağlantı hataları genel olarak sizde veya Rise of Kingdoms sunucularında yaşanan problemlerden kaynaklanmaktadır. Sunucu tarafında yaşanan problemlere oyuncular maalesef bir çözüm bulamayacağı gibi oyuncu tarafında yaşanan sorunlar için birkaç adım takip edilebilir. Bu adımlar sorunu kesinlikle çözemeyebilir çünkü bir sorun yaşandığında hangi tarafta sıkıntı yaşandığı hiçbir zaman kesin olmuyor.

Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası
Asker basarak köyünüzü güçlendirin.

Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası Çözümü

Rise of Kingdoms bağlantı hatası ile karşı karşıya iseniz, öncelikle en kolay yoldan başlamak en iyisi olacaktır. Hata mesajı ile karşı karşıya kalmışsanız “Yeniden bağlan” tuşuna birkaç sefer basmanız en basitinden sorunu halledebilir. Tabii ki de bu butona bastınız ve bir yanıt alamadığınız için sorunun çözümünü araştırmaya koyuldunuz. Burada asıl önemli olay zaman oluyor. Siz sorunla karşılaştığınız sırada sunucu bakıma girmiş olabilir. Bu yüzden farklı zamanlarda tekrar denemek sorununuza çözüm olabilir. Yani acele davranmak yerine resmi duyurulara göz atıp oyunun bakımda olup olmamasına bakmanız yarar sağlayabilir.

Sorunun kaynağının sizde olduğunu düşünerekten, internet bağlantınızı kontrol etmeniz işinize yarayabilir. Bir WiFi ağına bağlı iseniz bağlantı kalitenizin iyi durumda ve modeme yakın olmanızı tavsiye ederiz. Modeme yakın olsanız bile internet hızınızda problem varsa modemi yeniden başlatmak sorunu giderebilir. Mobil veriniz ile bağlanıyorsanız da sinyalinizi kontrol etmeniz gerekiyor.

Rise of Kingdom uygulamasını Ayarlar – Uygulamalar sekmesinden bulup “Zorla durdur” butonuna tıklamanız oyunu yeniden başlatacağından yine sıkıntınızın giderilmesinde yardımcı olabilir. Endişelenmenize gerek yok ilerlemeniz kaybolmayacak.

Sorununuzu giderek birkaç basit yöntem sunmuş olsak da sorunun asıl kaynağı genel olarak sunucu kaynaklı oluyor. Bu yüzden Rise of Kingdom bakım saatlerini önceden kontrol etmeniz sizi bağlantı hatalarına hazır duruma getirecektir.

Rise of Kingdoms Bağlantı Hatası
Osmanlı İmparatorluğu, 1. Osman.

BlueStacks 4 Farkıyla Rise of Kingdoms

Rise of Kingdoms’ı BlueStacks 4 ile bilgisayar üzerinden oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Ücretsiz sunulan BlueStacks 4 ile Rise of Kingdoms da dahil olmak üzere dilediğiniz mobil oyunu bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra BlueStacks Discord kanalına katılarak da diğer oyunlar ile ilgili turnuvalardan haberdar olabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Turnuvalarda görüşmek üzere!

Total
0
Shares
2 Yorum
  1. merhaba; doğrulama hatası almkatayım bu şekilde olması durumunda oyunu v-bırakacağım

  2. Merhaba;

    İlk yorum pek anlaşılır olmadığını varsayarak ikinci açıklam gereksinim duydum.9.seviye gelirken doğrulama hatası almak düşündürücü
    Doğrulama Ödülleri diye çıktı altında daTüm Valiler için adil bir oyun olması için lütfen hesabını doğrula çıktı sanki hacker bu oyunu hacklemiş gibi ilk başta doğrulama almadan mis gibi oynayıp sonra size güvenmiyoruz demek çok saçma gelmekte bu şekilde devam etmesi durumunda artık bu tarz oyunlara hiç bulaşmıyacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler