Rise of Kingdoms satılık hesap almak zararlı mı?

Rise of Kingdoms’ta satılık hesap almanın zararlarını açıkladık.
rise of kingdoms satılık hesap
Rise of Kingdoms

Rise of Kingdoms satılık hesap almak istiyorsanız, öncesinde bu yazımıza bir göz atmanızda fayda var. İnternetten alacağınız her hesabın size neler getirebileceğini ve hesap satın almak yerine bilgisayardan nasıl hızlı hesap kasılabileceğini anlatıyoruz. Öncelikle oyunu BlueStacks ile PC’den oynadığımızı belirtelim. Hemen aşağıdaki görsele veya yazının sonundaki görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

rise of kingdoms satılık hesap
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Çok fazla vakti olmayan ve hızlı bir şekilde iyiler arasına girmek isteyen oyuncuların denediği yöntemlerden biri hesap satın almak. Aslına bakarsanız hesap satın almak temelinde güvenilir bir hareket gibi gözükse de birçok riski de beraberinde getiriyor. Bu riskler arasında satın aldığınız hesabın aniden elinizden alınması veya kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesi de yer alıyor. Bu nedenle hesap satın almamanız sizin için daha doğru olabilir.

rise of kingdoms pc indir
Satılık hesap almak en başında kişisel bilgilerinize zarar verebilir.

Rise of Kingdoms satılık hesap almanın zararları neler?

Yukarıda bahsettiğimiz bir zararla devam edelim. Satın aldığınız hesaplar aslında bir e-posta adresi ile başka bir kullanııya bağlı kalmaya devam ediyorlar. Yani bir bakıma eğer gerçekten bir hesap satın almak istiyorsanız, öncelikle hesabın bağlı olduğu e-posta adresini de siz almalısınız. Hesabı satan kişi e-posta adresini vermek istemezse, hesabı kendi e-posta adresinize geçirmeyi deneyin.Yine bir sorun çıkarsa veya çıkartırsa bu kişiden hesap satın almanın doğru olmadığını anlamış olmalısınız.

Hesap satın alımlarında gelebilecek bir başka zarar ise kişisel bilgilerinizin veya hesabınızın ileride çalınma ihtimali. Yukarıda bahsettiğimiz gibi e-posta ile alım yaptığınız zaman, satan kişi ileride güvenlik sorularını vererek e-posta adresini geri alabilir. Böylece hesabınız sadece birkaç dakikada yeniden eski sahibine geçer. Bu tarz durumlar da sadece mobil oyunlar için değil, aynı zamanda Silkroad, Metin2 ve Black Desert gibi bilgisayar oyunlarında da yaşanan sorunlar. Bu nedenle bilgisayardan hızlı hesap kasma seçeneği bir kez daha ön plana çıkmış oluyor.

rise of kingdoms pc indir
Bilgisayardan ordularınızı daha rahat yönetebilirsiniz.

Bilgisayardan oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamanın en büyük avantajı tabii ki de şarj ve internet sorununu ortadan kaldırması. Böylece oyunu istediğiniz kadar oynabilirsiniz ve telefonunuzu günlük şeyler için kullanabilirsiniz. En büyük avantajı bu olsa da, aslında daha saymakla bitiremeyeceğimiz avantajları var. Bunlardan biri de büyük ekranda oynamak. Mobil oyunların grafikleri özellikle son yıllarda çok fazla gelişti ve artık neredeyse orta seviye bir bilgisayar oyunuyla eşit hale geldi. Telefonda küçük ekranda tam olarak hakim olamadığınız ve kısıtlı gördüğünüz grafikleri, büyük ekranda çok daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Büyük ekranda oynamak aynı zamanda oyunun mekaniklerine de daha fazla hakim olmanızı sağlıyor. Böylece haritayı daha fazla kontrol edebilir ve işlemleri daha hızlı yapabilirsiniz. Son olarak da klavye ve fare desteğinden bahsetmek gerek. Mobil oyunları bilgisayarda oynamak en çok burada işe yarıyor. BlueStacks’te klavye tuşları oyunlara özel tamamen özelleştirebiliyor. Bunun dışında fare desteği ile oyunları oynayabiliyorsunuz. Kendi isteğinize göre ayarları yapıp oynayabilirsiniz.

En başındaki Rise of Kingdoms satılık hesap zararlarına geri dönecek olursak, artık hesap satın almanıza gerek yok diyebiliriz. Oyunu dışarıdayken veya bilgisayar yanınızda değilken telefondan ve diğer zamanlarda bilgisayarda oynayarak çok daha hızlı bir şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz. Böylece oyundaki en iyi oyunculardan biri olmak artık sizin için de uzak bir ihtimal değil. Peki bunu nasıl yapacağız?

rise of kingdoms satılık hesap
BlueStacks tamamen ücretsiz ve güvenilir.

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayarda nasıl oynanır?

Bilgisayarda mobil oyun oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks tamamen ücretsiz ve güvenilir bir emülatör. Emülatörler mobil oyunları PC üzerinden oynamanızı sağlıyor. BlueStacks’î indirip, kurduktan sonra içerisinde yüklü gelen Google Play Store’a giriyoruz ve istediğimiz oyunu indiriyoruz. Oyunun kurulumu otomatik olarak program tarafından yapılıyor. Son olarak oyuna girdikten sonra klavye ve fare ayarlarını kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Ardından Rise of Kingdoms başta olmak üzere tüm popüler mobil oyunları bilgisayardan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

rise of kingdoms satılık hesap
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

BlueStacks üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar arasında PUBG Mobile, Call of Duty Mobile ve Brawl Stars gibi popüler mobil oyunlar yer alıyor. Bu oyunlara daha binlerce oyun ekleyebiliriz. İşin güzel tarafı ise her oyuna özel klavye ve fare ayarı yapabilirsiniz. Bunun dışında programın size sunduğu hazır ayarları da kullanabilirsiniz. Karar tamamen size kalmış durumda.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts