RISK: Global Domination PC üzerinden nasıl oynanır?

RISK: Global Domination ile dünyaya hükmedicez.
Risk Global Domination PC üzerinden nasıl oynanır
Risk Global Domination PC üzerinden nasıl oynanır?

RISK: Global Domination sayesinde kendi stratejilerinizi yaratın veya dünyaya hükmetmeye çalışın! Global Domination bizleri epik bir savaş alanına doğru sürükleyen ve bir o kadarda aksiyon içerisinde olduğumuz bir oyun. Dünya haritası üzerinde kendi ülkenizdeki askerleri yöneterek kral siz olmaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde istediğiniz karakter simgelerini seçebiliyorsunuz ve ayrıca ülkenizin hangi renk olmasını istiyorsanız onu da kendiniz seçebiliyorsunuz. RISK: Global Domination üzerinden de oynanabiliyor, bunun için BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olarak daha hızlı gelişebilirsiniz.

PC üzerinden RISK: Global Domination oynayın

RISK: Global Domination oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Risk Global Domination haritaları
Risk Global Domination da seçebileceğiniz bir sürü senaryo özellikleri bulunuyor.

RISK: Global Domination gibi strateji oyunları mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz.

RISK: Global Domination bilgisayardan nasıl oynanır?

RISK: Global Domination oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “RISK: Global Domination” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 199 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız

Risk Global Domination oyun içi harita
Risk Global Domination da en iyi stratejiyi siz yaratarak dünyaya hükmedin.

Klavye ve Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. RISK: Global Domination’da fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

mobidictum_indir_banner_800x90

RISK: Global Domination PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. RISK: Global Domination gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts