Roblox Boyamaları

Roblox karakterleri nasıl çizilir? Karakterlerin nasıl çizildiğini öğrenin ve kolayca çizmeye başlayın.
Roblox boyama nasıl yapılır
Roblox karakterlerini nasıl çizeceğinizi ve nasıl boyayabileceğinizi sizlere adım adım listeledik.

Roblox boyamaları ile Roblox’ta bulunan karakterlerin çizimini öğrenebilir ve karakterleri çizerek istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Roblox’ta bulunan karakterlerin çizimini aşağıdaki videolardan izleyerek çizebilir ve tamamen hayal gücünüze göre boyayabilirsiniz.

Roblox boyama nasıl yapılır?

Roblox hala dünyada popülerliğini sürdüren ve getirdiği yeni modlar sayesinde oyuncu sayısını yüksek tutabilen bir oyun. Her yaştan insanın oynayabileceği bu oyunu cihazlarınıza kolaylıkla indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İçerisinde deneyimleyebileceğiniz yüzlerce mod arasında arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz eğlenceli haritalar ve kendi modunuzu yaratabileceğiniz bir sistemi dahi bulunuyor.

Oyun içerisinde kendi karakterinizi oluşturabileceğiniz gibi hazır bulunan yüzlerce karakter arasından da seçim yapabilirsiniz. Oyundaki bu karakterleri elde etmek için Roblox’un kendi mağazasını ziyaret etmelisiniz ancak kendinize bir karakter almayıp, oyuna özgü olan bu karakterleri alıp oynamak yerine çizmeyi tercih ediyorsanız hemen aşağıda bulunan videolara göz atabilirsiniz.

Roblox Boyama Sayfaları (Renksiz)

İçeriğimizde bulunan tüm görsellere tıklayarak görselleri yeni sekmede açabilir ve indirerek karakterleri daha detaylı bir şekilde çizebilirsiniz. Bu karakterlerin çizimiyle uğraşmak istemiyorsanız herhangi bir yerden yazıcı yardımıyla bu görselleri çıkartmanız mümkün. Aşağıda bulunan görsellerden gözünüze en çarpıcı olanı indirebilir ve boyayabilirsiniz.

Roblox Minitoon Çizimi

Roblox’ta Minitoon karakteri oyuncular tarafından bir hayli seviliyor ve tercih ediliyor. Minitoon çizmek oldukça da kolay ve kısa sürede çizimi bitirilebilir. Aşağıda bulunan videoyu izleyerek bu karakterin nasıl çizildiğini öğrenebilir ve boyama işlemini tamamen hayal gücünüze bağlı olarak uygulayabilirsiniz.

Roblox Zombie Çizimi

Roblox Zombie çizimi epey kolay ve boyaması da bir o kadar eğlenceli. Zombie çizerken karakterin sadece ayak kısmında zorlanabilir, geri kalan bölgeleri kolayca tamamlayabilirsiniz.

Roblox Builderman Çizimi

Oyunun popüler işçilerinden olan Builderman karakterinin çizimi de epey kolay. Oyuncular tarafından çok sık dile getirilen bu karakterin boyaması da bir o kadar ilginç. Builderman’ı ister orijinal renkler ile isterseniz de tamamen keyfinize göre boyayabilirsiniz.

Roblox DanTDM Çizimi

Roblox’un TDM şirketinde çalışan bu karakteri çizerken başlık ve logo kısmında biraz zorlanabilirsiniz ancak aşağıdaki videoyu izleyerek adım adım nasıl çizildiğini öğrenebilir ve bu zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Roblox Thinknoodles Çizimi

Oduncu kıyafetleri giyen bir karakter istiyorsanız Thinknoodles tam size göre. Çoğu oyuncu tarafından mağazadan satın alınan bu karakteri çizmesi de kolay. Sadece sizler yüz yapısı biraz zorlayabilir ancak video yardımıyla bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Roblox Headless Horseman Çizimi

Liste içerisinde Headless Horseman belki de çizerken sizleri en çok zorlayacak olan karakter olacak.  Headless Horseman sizleri her ne kadar çizerken zorlayabilecek olsa da çizdikten sonra efsanevi görünecek. Cadılar bayramı temasına tam uyan bu karakteri nasıl boyayacağınız ise tamamen size kalmış.

Roblox Preston Playz Çizimi

Oyunda en pahalı görünümlerden biri olan ancak çizimi oldukça basit olan Preston Playz karakterini aşağıda bulunan video yardımıyla, kolaylıkla çizebilirsiniz. Kanatları ve kuyruk kısmı sizleri biraz zorlayabilir ama adım adım ilerlerseniz rahatlıkla Preston Playz’i çizebilirsiniz.

Roblox Matt Dusek Çizimi

Matt Dusek de bir diğer Cadılar Bayramı temasına uyan karakterlerden biri ve Headless Horseman ile birlikte çizildiğinde iyi bir ikili olabilirler. Bu karakterin çiziminde sizleri en fazla zorlayabilecek olan bölüm ise (eğer aynısını yapmaya çalışacaksanız) gövdesindeki harfler olabilir.

Roblox Bakon Çizimi

Genellikle korku modlarını kullanılan Bakon karakteriniz çizimi oldukça basit. Sadece ağzında birkaç değişiklik bulunuyor olsa da video yardımıyla bu sorun giderilebilir. Karakteri nasıl boyayacağınız tamamen kendi seçiminize kalmış olsa da bizim tercihimiz orijinal renklerle boyamaya çalışmanız.

Roblox Ronald Çizimi

It filminden esinlenerek oluşturulan Ronald, Headless Horseman’dan sonra sizleri en çok zorlayacak bir diğer karakter. Ronald’ı çizip fosforlu kalemlerle boyayıp odanıza astığınızda geceleri parlayarak hoş bir görüntü oluşabilir.

Roblox Cyborg Mr.P Çizimi

Sadece bir etkinliğe özel olarak gelen ancak bir daha geri dönmeyen Cyborg Mr.P karakterini çizmek de bir hayli kolay. Robot bir patates olan bu karakteri çizip odanızın bir köşesine asabilirsiniz.

Roblox Budgey Çizimi

Korsan bir papağan karakteri olan Budgey, Roblox oyuncuları tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Görünüşü her ne kadar tatlı gözüküyor olsa da içerisinde bir canavar saklı.

Roblox Devil Piggy

Roblox karakterlerden biri olan ve şeytan görünümünü andıran bir kostüm giyen Devil Piggy’i çizmek de oldukça eğlenceli. Aşağıda bulunan video yardımıyla bu karakteri nasıl çizebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Roblox nasıl indirilir?

Roblox, oyuncuların oyun içerisindeki deneyimlerini ve oynanış stillerini sürekli olarak iyileştiriyor. Roblox’un başarısının arkasındaki en büyük etken de bu diyebiliriz. Roblox’u en basit ve en kolay yoldan nasıl indirebileceğinizi öğrenmek için “Roblox nasıl indirilir?” içeriğimize göz atabilirsiniz. Oyun içerisinden arkadaşlarınız ile deneyimleyebileceğiniz yüzlerce oyun modu ve bu modların da kendine has atmosferi ve hikayesi bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts