Rocket Punch bilgisayardan nasıl oynanır?

Rocket Punch oyununda rakipleri öldürebilmek için sağa solu yumruklayın! Bu oyunda bölümleri geçmek için çevredeki eşyaları da kullanabilirsiniz.
Rocket Punch bilgisayardan nasıl oynanır
Rocket Punch bilgisayardan nasıl oynanır?

Rocket Punch bilgisayardan nasıl oynanır? Rocket Punch’ı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Rocket Punch PC üzerinden de oynanabiliyor!

Rocket Punch oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Rocket Punch oyna
Rocket Punch’ta rakiplerinizi katletmek için çevredeki eşyaları kullanabilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Rocket Punch” araması yapın ve 1 milyondan fazla indirilen bu oyunda siz de yerinizi alın.

Rocket Punch bilgisayardan nasıl oynanır?

Rocket Punch oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. BlueStacks ile yalnızca Rocket Punch’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Rocket Punch’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Rocket Punch bilgisayardan oyna
Rocket Punch’ta herhangi bir yere çarpmadıkça elinizi istediğiniz yöne istediğiniz kadar sürükleyebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Rocket Punch oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Rocket Punch oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Rocket Punch değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Rocket Punch

“Rocket Punch, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Rocket Punch gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts