Rules of Survival’da Nasıl Daha Fazla Giysi ve Altın Kazanılır?

Rules of Survival'da Nasıl Daha Fazla Giysi ve Altın Kazanılır?
Rules of Survival’da Nasıl Daha Fazla Giysi ve Altın Kazanılır?

PUBG Mobile’ın gölgesi altında kalan oyun RoS hakkındaki içeriklerle karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Her zaman hızlıca paylaştığımız Rules of Survival güncelleme detaylarının dışında şimdi de Rules of Suvival rehberi yayımlamaya başlıyoruz. İlk yazımızdaki konuğumuz ise “Rules of Survival’da Nasıl Daha Fazla Giysi ve Skin Kazanılır?” oluyor. 

Rules of Survival’da Nasıl Daha Fazla Giysi Kazanılır?

Oyunun temellerini öğrendikten sonra, yeni görsel öğelerin kilidini açmak için beklenilen zaman geldi. Yeni kıyafetler ve kaplamalar kazanmanın ilk adımı, daha fazla altın elde etmekten geçiyor. Şimdi bir alt başlığımıza geçiyoruz. Rules of Survival’da nasıl altın kazanılır? 

Aşağıda vereceğimiz RoS taktikleri ile kazanacağınız altınlar ile daha fazla giysi ve skin satın alabilirsiniz.

Rules of Survival’da nasıl altın kazanılır?

Oyundaki ana para birimi olan altın, her oyuncunun hayallerini süslüyor. RoS’da daha fazla altın elde etmek isteyen oyuncular için birkaç farklı seçenek var ve en yaygın olanı sadece satın almaktır. Fakat bizim burada anlatacağımız taktikler oyundaki altını hiçbir ücret ödemeden kazanabileceğiniz cinsten.

En basit yöntem oyunu oynamak olacak. Oyunu oynayarak tamamlayabileceğiniz günlük meydan okumalar sayesinde altın, bilet ve daha farklı şeyler kazanabilirsiniz. Alında paranız yoksa veya harcaman istemiyorsanız yapabileceğiniz yegane şey oyunu oynamak. Oyunu günde birkaç kere oynayarak ciddi miktarlarda altın kazanabilirsiniz. Aslına bakarsanız, bize sadece birkaç kozmetik ürün kilidini açmamızı sağlayan Supply Kasası için yeterli miktar olan yaklaşık 3.000 altını kazanmamız sadece birkaç saat sürdü.

Supply Kasaları üzerinden altın da alabilirsiniz, ancak bu daha fazla altın kazanmak için en iyi yol değil. Günlük Görevler kesinlikle altın kazanmak için en iyi yollardan birisidir ve tam bir oyunu oynamış olmasanız bile her gün oyuna giriş yaparak Altın ve diğer materyalleri kolayca kazanabilirsiniz.

Daha fazla mobil oyun rehberi ve taktikleri için web sayfamızı takip etmeyi unutmayın. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts