Rumble Hockey bilgisayardan nasıl oynanır?

Rumble Hockey’i bilgisayardan da oynanabiliyor.
Rumble Hockey Bilgisayardan nasıl oynanır
Rumble Hockey’i bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Rumble Hockey ile aksiyon dolu, gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılmak için takımınızı toplayın ve stratejik kombinasyonlar yaparak rakiplerinizi alt etmek için becerilerinizi kullanarak üst liglere yükselin!

Bilgisayarda Rumble Hockey Oynamak

Rumble Hockey’de birbirinden eşsiz ve bir o kadar da güçlü kartlarla rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz. Oyundaki ana amacınız gol atmak. Gol atmak için çeşitli kartlarınız ile rakibin kalecisini sabote edebilir veya kalenize doğru gelen oyuncuyu öldürebilirsiniz. Ayrıca Rumble Hockey’i bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Rumble Hockey Eşleşme
Geniş ekranda oynamak size büyük bir avantaj sağlayacak.

Play Store’da bulunan tüm oyunları bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınıza BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. Kolaylıkla değiştirilebilen ayarlar ile birlikte çeşitli kısayollar, tuş atamaları veya makrolar kaydederek oyunu daha basit bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Sayfanın en altında yer alan indirme tuşuna basarak hem BlueStacks’i hem de Rumble Hockey’i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayardan oynamak sizi rakiplerinize göre daha iyi bir oyuncu yapabilir. Performans, kalite ve oyun deneyimi açısından büyük bir avantaj sağlamasından dolayı çoğu mobil oyuncu bu tür oyunları bilgisayardan oynuyor.

Rumble Hockey Kartlar
Fareyle birlikte kartlarınızı daha kolay kullanabilirsiniz.

Klavye ve mouse ayarlarını dilediğiniz gibi ayarlayabildiğinizden dolayı bu tür oyunlarda nişan almak daha kolay. Ekran üzerinde kolay bir hakimiyete sahip olacağınızdan dolayı kartları doğru bölgelere rahatlıkla görebilmenin yanında rakibinizin yaptığı hamleleri de görebileceksiniz.

Sorunsuz oyun deneyimi

Mobil cihazlar üzerinde uzun süreli bir oyun deneyimi yaşamak pek mümkün değil. Şarjın bitmesi, cihazın ısınması, çeşitli donmalar ve hatalarla karşılaşıldığından dolayı çoğu kişinin eğlencesi yarıda kalabiliyor. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve daha fazla oyun oynayabilmek adına bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Kontrol kolaylığı

Telefonların ekranı bazen küçük kalabiliyor. Aynı zamanda oyunu oynayabilmek için ekrana dokunulması gerektiğinden dolayı ekranın bir bölümünü tamamen göremez oluyorsunuz. Klavye ve fareyle birlikte oynadığınızda ekranın her tarafını rahatlıkla görebileceksiniz ve böylelikle oynadığınız oyunlarda kazanma oranınız artacak.

Rumble Hockey bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Bilgisayardan Rumble Hockey veya başka bir Android işletim sistemi destekli mobil oyun oynamak için emülatöre ihtiyacınız olacak. BlueStacks ile birlikte tüm oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Aşağıda bulunan adımları izleyerek bilgisayarınıza nasıl BlueStacks kurulacağını ve Rumble Hockey’in nasıl indirileceğini öğrenebilirsiniz.

  • Daha hızlı bir şekilde oyunu indirmek için hemen alt tarafta bulunan indir tuşuna basarak BlueStacks’i ve Rumble Hockey’i indirebilirsiniz.
  • İlk defa BlueStacks kurduysanız girişte sizden Google hesabınızı açmanız istenecek.
  • Google hesabınızı bağlayarak Play Store’dan Rumble Hockey’i indirin.

Rumble Hockey

Rumble Hockey’i bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Rumble Hockey değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts