Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Korkutucu öğretmen geçtiğimiz günlerde evinden taşındı ve artık komşunuz olarak yaşıyor. Okulda öğrencilere uyguladığı işkencelere artık son verip intikam alma zamanı geldi!
Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır
Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır? Scary Teacher 3D’yi bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Scary Teacher 3D PC üzerinden de oynanabiliyor!

Scary Teacher 3D oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Scary Teacher 3D oyna
Öğretmeninize yakalanmadan ona tuzaklar kurmalısınız.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Scary Teacher 3D” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Scary Teacher 3D oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Scary Teacher 3D’yi değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Scary Teacher 3D’yi PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Scary Teacher 3D Yakalanma
Öğretmeniniz sizi görürse yakalamak için peşinizden koşacaktır.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Scary Teacher 3D oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Scary Teacher 3D oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Scary Teacher 3D değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Scary Teacher 3D pc
Başarılı bir şekilde görevi yerine getirebilirseniz altın kazanabilir ve o altınlarla yeni eşyalar alabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Scary Teacher 3D indir

“Scary Teacher 3D, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Scary Teacher 3D gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts