Shadow Fight 2 Kazanma Taktikleri – Daha Güçlü Olun!

Shadow Fight 2 oynarken çeşitli taktikler uygulayarak girdiğiniz zorlu eşleşmelerden galip olarak çıkabilirsiniz.
Shadow Fight 2 PC üzerinden nasıl oynanır
Shadow Fight 2 PC üzerinden oynayarak daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

Shadow Fight 2 kazanma taktikleri uygulayarak her maçı kazanabilirsiniz. Böylelikle oyunun en güçlü oyuncusu olabilirsiniz. Ayrıca maçları kolaylıkla kazandıktan sonra biriken puanlarla özel eşyalar satın alabilirsiniz. Özel eşyalarla daha rahat savunma veya atak yapabilirsiniz.

Shadow Fight 2 Tüm Kazanma Taktikleri

Oyunu indirdikten bir müddet sonra kontrollere hakim olacaksınız. Yapacağınız hareketleri düşünürken karakterinizin nasıl bir atak yapacağını bilmeniz oldukça önemli. Aynı zamanda nasıl savunma yapmanız gerektiğini de iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Eğer kontrollere, nasıl atak yapıldığına ve nasıl savunma yapıldığı hakkında pek bir fikriniz yoksa kazanmanız oldukça zorlaşacak.

Shadow Fight 2 Isınma Bölümü
Isınma bölümünde çeşitli taktikler deneyebilirsiniz.

Tüm tuşlara rastgele basmaktansa eğitim modunda oyunu kavramaya çalışmanız daha iyi olacak. Aynı zamanda oyunu BlueStacks üzerinden oynayarak çeşitli ayarlarla birlikte daha rahat bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Shadow Fight 2’ye öncelikle yumruklarla başlayacaksınız. İlk defa oynayacağınız için karşınıza çıkan rakipler de oldukça güçsüz olacaklar.

Doğru kombinasyonlar uygulayın

Atak yapacaksanız doğru şekilde kombinasyonlar yaparak sürekli olarak kombolar yakalamaya çalışın. Art arda yapacağınız vuruşlarda daha güçlü olacaksınız ve rakibin kendine gelmesi oldukça zorlaşacak. Karşınızdaki oyuncunun yapacağı hareketleri veya izleyeceği taktiği tahmin etmeniz işinize yarayabilir.

Shadow Fight 2 Hareketler
Yeni hareketler öğrenerek daha güçlü olabilirsiniz.

Eşleşmenin ilk raundunda çok fazla agresif olmadan rakibin nasıl bir oynanış tarzına sahip olduğunu öğrenmeye çalışın. Rakibin herhangi bir açığını yakaladığınızda da hiç beklemeden hasar vermeniz gerekiyor. Ayrıca yapacağınız vuruşların kafaya denk gelmesine özen gösterin.

Kazandıkça daha iyi ekipmanlar alın

Oyuna başladıktan sonra kazandığınız her maçtan sonra daha iyi bir ekipman almak için mağazaya girin. Mağaza içerisinde beğendiğiniz veya denemek istediğiniz bir ekipman varsa kolaylıkla test edebilirsiniz. Beğenmediğiniz veya iyi kullanamadığınız bir ekipmanı almaktansa hasarı yüksek olan ve rakip üzerinde kolay hakimiyet sağladığınız eşyaları satın alın.

Shadow Fight 2 Ekipmanlar
Biriktirdiğiniz paralarla ekipman satın alabilirsiniz.

Gereksiz harcamalardan kaçarak paranızı kolaylıkla biriktirebilirsiniz. Seviyenize göre eşleşmelere katılarak kolay maçlar karşılığında yüksek miktarda ödüller kazanabilirsiniz. Savaş esnasında yapacağınız her işlem için ödül kazanabileceğinizi unutmamalısınız. Ancak daha fazla kazanmak için eşleşmeyi kaybetmemelisiniz.

Yeni hareketler öğrenin

Yeni hareketler öğrenmeye önem gösterin. Sürekli aynı hareketler yapmak sizi bir yere kadar götürür. Varsayılan olarak karakterinizin yapabildiği hareketler oldukça işinize yarayabilir. Kullanabildiğiniz tüm hareketlere bir kere de olsa göz gezdirirseniz daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

Shadow Fight 2 Kontrol Ayarları
Kontrol ayarlarınızı oluşturarak daha iyi olabilirsiniz.

Hareketleri test etmek içinse herhangi bir eşleşmeye katılmamalısınız. Oyunun antrenman bölümünden kolaylıkla denemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapmakta zorlandığınız hareketleri ön izleme seçeneğiyle izleyerek daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Böylelikle yapacağınız hareketin tam olarak ne işe yarayacağını görmüş olursunuz.

Bilgisayar üzerinden oynayın

Shadow Fight 2 oyununu PC üzerinden oynayarak daha kolay ustalaşabilirsiniz. Çeşitli kısayollar veya makrolar oluşturarak rakip üzerinde kolaylıkla hakimiyet kurabilirsiniz. Bu oyunda özellikle kısayollar yapmanız oldukça işe yarayacak. Ayrıca klavye ayarlarını doğru şekilde yaparak en güzel hareketleri yapabilirsiniz. Shadow Fight 2’yi bilgisayar üzerinden oynamak içinse Android oyun emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak bilgisayarınıza Shadow Fight 2’yi kurabilirsiniz.

  • Resmi BlueStacks internet sitesinden emülatörü indirin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Google hesabınıza giriş yapın.
  • Play Store mağazasını açarak Shadow Fight 2 araması yapın.
  • Arama sonucunda oyunu indirin.
  • Oyun indikten sonra istediğiniz ayarları uygulayın ve oynamaya başlayın.

Shadow Fight 2 PC İndir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts