Shadow Fight Arena bilgisayardan nasıl oynanır?

Shadow Fight Arena’da efsane dövüş aksiyonlarını göstermek için en üst seviye 3D grafikler ve gerçekçi animasyonlar bir araya geldi.
Shadow Fight Arena bilgisayardan nasıl oynanır?
Shadow Fight Arena bilgisayardan nasıl oynanır?

Shadow Fight Arena bilgisayardan nasıl oynanır? Shadow Fight Arena’yı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Shadow Fight Arena PC üzerinden de oynanabiliyor!

Shadow Fight Arena oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Shadow Fight Arena
Shadow Fight Arena

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Shadow Fight Arena” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Shadow Fight Arena bilgisayardan nasıl oynanır?

Shadow Fight Arena oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Shadow Fight Arena’yı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Shadow Fight Arena’yı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Shadow Fight Gölge
Shadow Fight Arena’da özel güçleriniz de bulunuyor.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Shadow Fight Arena oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Shadow Fight Arena oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Shadow Fight Arena değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Shadow Fight Arena Kahramanlar
Shadow Fight Arena – Kahramanlar

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Shadow Fight Arena indir

“Shadow Fight Arena, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Shadow Fight Arena gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler