Shift Race bilgisayardan nasıl oynanır?

Shift Race oynarken gittiğiniz yüzeylere göre aracınızı değiştirerek hız kaybetmeden bitiş çizgisine ulaşmanız ve rakibinizi geride bırakmanız gerekiyor.
Shift Race bilgisayardan nasıl oynanır
Shift Race bilgisayardan nasıl oynanır?

Shift Race bilgisayardan nasıl oynanır? Shift Race’i bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Shift Race PC üzerinden de oynanabiliyor!

Shift Race oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Shift Race tekne
Shift Race oyununda gittiğiniz yüzeye göre aracınızı değiştirmeniz gerekiyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Shift Race” araması yapın ve oyunu indirmeye başlayın.

Shift Race bilgisayardan nasıl oynanır?

Shift Race oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Shift Race’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Shift Race’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Shift Race Uçak
Araba, gemi ya da helikopter olabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Smasher.io oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Shift Race oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Shift Race değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Shift Race oyna
Bitiş çizgisinde ne kadar içeri uçarsanız alacağınız puan da o kadar yükselir.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Shift Race indir

“Shift Race, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Shift Race gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts