Shop Titans PC üzerinden nasıl oynanır?

Kabam tarafından geliştirilen mobil simülasyon oyunu olan Shop Titans PC üzerinden de oynanabiliyor. Bunun için tek ihtiyacınız BlueStacks!
Shop Titans PC üzerinden nasıl oynanır
Shop Titans PC üzerinden nasıl oynanır?

Shop Titans PC üzerinden kolay bir şekilde oynanabiliyor. İlk çıktığı zamanlarda büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan bu oyun, kitleyi hala elinde tutmaya devam ediyor.  Eğer mobil cihazlardan daha çok PC üzerinde oyunlar oynamayı ve indirmeyi seviyorsanız, Shop Titans oyununu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Bunun için sadece BlueStacks emülatörünü bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirip kurmanız, daha sonra Play Store’da bulunan tüm oyunları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Shop Titans PC üzerinden oynanabiliyor!

Shop Titans tarzında oyunlar mobil platformlarda oldukça popüler. Bu tür oyunları genellikle simülasyon severler oynuyor, ancak mobil cihazların verdiği ek sorunlar nedeniyle oyun zevkimizi biraz da olsa düşüyor. Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız, ama öncelikle oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlara biraz oyundan bahsedelim.

Shop Titans komşu ziyareti
Kasabanızda bulunan çoğu tüccarı ziyaret ederek, ihtiyacınız olan malzemeleri satın alabilirsiniz.

Oyunun Temel Amacı

Shop Titans oyununun temel amacı sevimli bir orta çağ kasabasında tüccarlık yaparak kendi paranızı kazanmaya çalışıyorsunuz, ancak her orta çağ kasabasında olduğu gibi senin de bulunduğun kasaba belalardan kurtulmuyor. Kasabanın ustası olarak, savaşçılara ihtiyaç duydukları tüm savaş aletlerini üretip onlara satmak seni görevin olacak. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde kılıçlar, zırhlar ve daha onlarcasını üretebiliyor ve satabiliyorsunuz. Oyuna ilk başladığınız zaman kendi dükkanınızı otomatik olarak açık olacak bu durumdan şüphe etmeyin. Dükkanınızı geliştirmek için ise savaşçılara ürettiğiniz eşyaları satarak yapacaksınız.

Shop Titans kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz
Oyunda kendi karakterinizi istediğiniz şekilde tasarlayabiliyorsunuz.

Kendi karakterinizi yaratabiliyorsunuz

Shop Titans, görüntünü kişiselleştirmen için birçok seçenek sunuyor. Sayısız kıyafet ve görünüm seçeneğinden dilediğini kullanabilir ve ilgi çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Karakterimizi nereden kişiselleştiriyoruz diye soruyorsanız oyuna ilk defa girdiğiniz zaman, karşınıza karakter yaratma bölümü geliyor. Bu bölümden ana karakterinizi istediğiniz şekilde oluşturabiliyor ve oyun içerisine aktarabiliyorsunuz. Karakterinizi ne kadar güzel görünüşlü yaparsanız oyun içerisinde bulunan müşterileriniz sizleri daha çok sevecek ve dükkanınıza daha sık gelecek.

mobidictum_indir_banner_800x90 (1)

Shop Titans PC üzerinden nasıl oynanır?

Shop Titans oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Shop Titans’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Shop Titans’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Shop Titans oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler