Siege: World War 2 Kazanma Taktikleri: Oyuna Yeni Başlayanlara Özel

Siege: World War 2 kazanma taktikleri sayesinde rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz.
Siege World War 2 kazanma taktikleri
Siege World War 2

Siege: World War 2 kazanma taktikleri sayesinde rakiplerinizi kolaylıkla yenip rütbenizi hızlıca arttırabilirsiniz.

Siege: World War 2 Kolay Kazanma Taktikleri

Siege: World War 2, İkinci Dünya Savaşı zamanlarını konu alan stratejiye dayalı bir mobil oyun. Clash Royale benzerliği ile dikkat çeken oyunda kazanmak için iyi bir stratejiye ihtiyacınız var. Oyunu kazanabilmek için enerji kontrolünü de iyi yapmanız gerekiyor.

Siege: WWII
Oyunu indirmek için görsele tıklayın.

Siege World War 2 Kazanma Taktikleri

Oyuna girerken 5 enerji ile başlıyorsunuz ve bunları çok dikkatli kullanmalısınız. İlk başladığınız gibi tank gibi yüksek enerji isteyen kartları oynarsanız rakibinize oranla geri düşebilirsiniz. O yüzden başlangıç olarak kesinlikle 1 enerji götüren Nişancı askerlerinizden enerji barınızı tamamen bitirmeyecek şekilde yavaş yavaş üretmelisiniz. Bu şekilde askerleriniz ilerdeki sığınakları yerleşecek ve ilerilere tuzaklar koyma fırsatı yakalayacaksınız.

Siege World War 2 kazanma taktikleri
Enerjinizi harcarken çok dikkatli olmalısınız.

Nişancınızın üretilip ön safhalardaki sığınaklara yerleşmelerinin ardından direkt olarak rakibin askerlerinin canını azaltacak tuzakları koyup Orta Tank çıkarmanız gerekiyor. Hatta enerjiniz 5’ten fazlaysa çok az daha bekleyip iki tane Orta Tank çıkarabilirsiniz. 2 tank 1 tanktan her zaman daha iyidir, bu şekilde rakibiniz de tank çıkarırsa sizdeki iki tank diğerine oranla daha fazla hasar atacak ve rakibinizin güçlerini daha hızlı eritecek. Eğer rakibinizde de iki tane tank varsa işte o zaman henüz çatışma başlamadan rakip tankları oyalamak için bir şeyler yapmanız gerekiyor ki o sırada sizin tanklarınız gelip rakibe çoktan vurmaya başlamış olmalı.

Siege World War 2 Kazanmak için Taktikler
Rakip takımın birliklerini yavaşlatmak için mutlaka tuzaklar oluşturun.

Rakip takımı yavaşlatmak için paraşütçü birliklerinizi mümkün olduğunca en uzağa gönderin ve tuzakları hızlıca yerleştirin. Böylece rakip birliklerin gelişini yavaşlatarak biraz enerji biriktirebilirsiniz. Enerjiler birikirken sakın asker üretmemezlik etmemelisiniz. Tüm enerjiyi bitirmeden sahada gelen rakibin canını azaltmak için 1 yıldızlık askerleri üretmeniz gerekiyor. Bu aşamada 1 asker üretirken 2 enerji biriktirin. Enerjileri 10 yaptıktan sonra tekrardan 2 tane tank çıkarın ve bu sefer enerji biriktirip 2 ya da 3 enerjilik asker ya da bombardıman ya da füzelerle tanklarınızın önünü açmalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler