Sky Bandit PC üzerinden nasıl oynanır?

Sky Bandit PC üzerinden nasıl oynanır?
Sky Bandit
Sky Bandit PC üzerinden nasıl oynanır?

Sky Bandit oyununda büyülü sis tüm dünyayı kasıp kavurdu. Antik krallıklar parçalandı ve mistik gökyüzü boyunca uzanan yüzen adalara dağıldı. Bu durumu eski haline getirmek ise sizin elinizde hemen Sky Bandit macerasına başlayarak durumu düzeltebilirsiniz. Üstelik bunu mobil cihazlarınızın yanı sıra BlueStacks ile PC üzerinden de yapabiliyorsunuz.

PC üzerinden Sky Bandit nasıl oynanır?

Macaca Games’in geliştirmiş olduğu klasik oyun kategorisinde bulunan Sky Bandit‘i BlueStacks yardımıyla PC üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Sky Bandit’i PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var.

Sky Bandit PC

En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Sky Bandit” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 167 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Sky Bandit Sandık
Sky Bandit’te bölüm sonunda kazandığınız sandıkların içerisinden birçok özel eşya kazanabilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klaye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz. Sky Bandit gibi insanı içine çeken oyunlar mobil platformlarda oldukça popüler. Bu tür oyunlarda zamanın nasıl geçtiğinin farkında olamadığınız gibi oyunu oynarken şarjınız da azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

sky bandit

“Sky Bandit, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Sky Bandit gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
10
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts