Sky Combat PC üzerinden nasıl oynanır?

Sky Combat PC üzerinden nasıl oynanır?
Sky Combat
Sky Combat bilgisayardan nasıl oynanır?

Azur Interactive Games tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu Sky Combat PC üzerinden de oynanabiliyor. Sky Combat’ı bilgisayar üzerinden bedava oynayabilmek için yapmanız gereken tüm detaylara rehberimizden ulaşabilirsiniz.

Sky Combat PC üzerinden nasıl oynanır?

BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Sky Combat” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 63 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Sky Combat Savaş
Sky Combat’ta rakiplerinize yaklaştığınızda otomatik ateş edebilirsiniz ancak füze atmak için hedefin kilitlenmesini bekleyin.

Sky Combat oyununu geniş ekrandan oynayın!

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Sky Combat oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Sky Combat Ekstra Uçak
Sky Combat’ta kendinize ekstra slot alarak farklı uçakları da aynı oyun içerisinde deneyebilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klaye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Sky Combat Zafer
Oyunun sonunda en çok puan toplayan kazanır!

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Sky Combat oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Sky Combat

“Sky Combat, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Sky Combat gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler