Smasher.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Smasher.io’da balyozunuzu rakiplere sallayarak onları un ufak edin ve bu eğlenceli düellodan birinci çıkın.
Smasher.io bilgisayardan nasıl oynanır?
Smasher.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Smasher.io bilgisayardan nasıl oynanır? Smasher.io’yu bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Smasher.io PC üzerinden de oynanabiliyor!

Smasher.io oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Smasher io savaş
Smasher.io’da kazanmak için diğer rakipleri yok etmeniz gerekiyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Smasher.io” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Smasher.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Smasher.io oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Smasher.io’yu değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Smasher.io’yu PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Smasher io silahlar
Oyunda bölümleri geçtikçe para kazanacak ve kazandığınız paralar ile kendinize yeni silahlar alabileceksiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Smasher.io oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Smasher.io oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Smasher.io değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Smasher.io Skin değiştirme
Silahların yanı sıra oyundaki görünümünüzü de değiştirebilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Smasher.io indir

“Smasher.io, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Smasher.io gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts