Smashing Four bilgisayardan nasıl oynanır?

Smashing Four’u bilgisayar üzerinden oynayarak telefonlarınızda karşılaşabileceğiniz birçok problemi giderebilir ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!
Smashing Four
Smashing Four bilgisayardan nasıl oynanır?

Smashing Four oyununda arenaya girin ve dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı bire bir şiddetli savaşlar yapmaya hazır olun. Her vuruşun önemli olduğu bu kart toplanabilen PvP strateji oyununda benzersiz yenilikler sizleri bekliyor!

Bilgisayardan Smashing Four Oynamak

Bilgisayardan Smashing Four oynamak için mobil oyunları bilgisayarınızda oynamaya olanak tanıyan BlueStacks’e ihtiyacınız bulunuyor. BlueStacks’i resmi sitesine gidip indirerek sadece Smashing Four’u değil, diğer tüm Android oyunları oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza BlueStacks indirdikten sonra Smashing Four’u bilgisayardan oynayabilmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

Smashing Four Saldırı
Arenadaki kartlarınızı çekip bırakarak karşınızdaki rakibe saldırabilirsiniz.
  • Öncelikle BlueStacks’i indirip kurulumunun doğru bir şekilde gerçekleştiğinden emin olun.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Smashing Four’u aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz oyunu oynayabilirsiniz.

Smashing Four’da oyunları kazandıkça kart kazanıp o kartların içinden yeni karakterler kazanabilirsiniz. Oyunda karakterlerin farklı özellikleri bulunuyor. Stratejiniz için en uygun kombinasyonu oluşturarak ve kartların seviyelerini yükselterek rakiplerinizi kolayca yenebilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil oyunları PC üzerinden oynayarak bazı durumlarda çok daha avantajlı konuma gelebilirsiniz.

Bilgisayardan Smashing Four Oynamanın Avantajları

Smashing Four gibi çek-bırak tarzı oyunlar mobil cihazlardan oynanırken karakterin pozisyonuna göre sizleri atış yaparken zorlayabiliyor. Bilgisayardan oynarken ise böyle bir durumla karşılaşmıyoruz çünkü fare ve klavye avantajınız bulunuyor. Klavye ve farenin yanı sıra bilgisayarınızın monitörleri mobil cihazlarınıza göre daha büyük olduğundan dolayı çok daha fazla bir görüş açınız olup, bununla birlikte grafik kaliteniz de artacak.

Smashing Four karakter özellikleri
Smashing Four’da her karakterin kendine has özellikleri bulunuyor.

Fare Ayarı

Bu tarz oyunlarda klavyeye ihtiyacınız yok ancak bir mobil oyunu bilgisayarda oynarken fare ayarlarında bazı problemler olabiliyor. Oyunu kaliteli bir şekilde oynayabilmek için fare ayarlarınızı hassas ve doğru bir şekilde ayarlamalısınız. Smashing Four’da fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Smashing Four Koleksiyon
Smashing Four’da koleksiyonunuza yeni kartlar ekleyebilir ve istediğinizi savaş destenize koyabilirsiniz.

Smashing Four’u bilgisayardan geniş ekranda oynayın!

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. Smashing Four oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Smashing Four indir
Görsele tıklayarak Smashing Four’u bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

“Smashing Four, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Smashing Four gibi Android oyunları bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts