Snaky.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Snaky.io oyununda mümkün olduğunca hızlı büyümek ve haritadaki en büyük yılan olmak için diğer tüm yılanları yiyin ancak dikkat edin yem olmayın!
Snaky.io pc üzerinden nasıl oynanır?
Snaky.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Snaky.io oyununda mümkün olduğunca hızlı büyümek ve haritadaki en büyük yılan olmak için diğer tüm yılanları yiyin. Diğer yılanları ve renk toplarını yiyerek büyüdüğünüz bu oyunda diğer yılanlara yem olmamak için dikkat etmelisiniz.

Bilgisayardan Snaky.io Oynamak!

Snaky.io oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Snaky.io’yu BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

Snaky io oyna
Snaky.io’da renkli topları ya da diğer yılanları yiyerek büyüyebilirsiniz.

Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Snaky.io” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Snaky.io bilgisayardan nasıl oynanır?

Snaky.io oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Snaky.io’yu değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Snaky.io’yu PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Snaky io görünüm
Snaky.io’da görünümünüzü değiştirebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Snaky.io oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Snaky.io oynamanın avantajları neler?

Mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Snaky io Takım Olma
2v2 ya da 3v3 takım olabilirsiniz!

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Snaky.io oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Snaky.io indir

“Snaky.io, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Snaky.io gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler