Sniper 3D Assasins PC Üzerinden Oynamak için 4 Neden

Sniper 3D Assasins neden PC üzerinden oynanmalı?
Sniper 3D Assasins PC üzerinden neden oynanmalı?
Sniper 3D Assasins PC üzerinden neden oynanmalı?

Sniper 3D Assasins PC üzerinden de oynanabiliyor. Peki bu yapımı neden bilgisayar üzerinden oynamalısınız? Keskin nişancılık tabanlı FPS oyunları son dönemlerde oldukça popüler. Sniper 3D Assasins ise son günlerde oyuna getirdiği güncellemeler ve yeniliklerle dikkat çekmiş durumda. 13 Kasım 2014 tarihinde Fun Games For Free adlı yapımcı tarafından oyuncuların beğenisine sürülen oyun son güncellemesini 27 Nisan 2020’de aldı. Özellikle oyunun mekanikleri ve oynanış stili diğer keskin nişancılık tabanlı oyunlara göre gelişmiş. Bu özellikleri ile diğer rakiplerine göre oldukça popülerite sahini olan Sniper 3D Assasins, BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Bu oyunu bilgisayar üzerinden oynamanız için gereken 4 nedeni sizlere anlatacağız.

Sniper 3D Assasins PC
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Yüksek FPS

Bir mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynamak donanımsal olarak büyük bir fark yaratacaktır. Mobil cihazınızda aldığınız performans bilgisayara nazaran çok daha düşük olacaktır. Bundan dolayı bilgisayar üzerinden Sniper 3D Assasins gibi bir keskin nişancılık oyununu oynamak daha yüksek FPS almanızı sağlayacaktır. Yüksek FPS değeri sayesinde akıcı bir oyun deneyimine sahip olabilir, rakiplerinize daha hızlı reaksiyonlar verebilirsiniz. Ayrıca yüksek FPS’in verdiği akıcılık sayesinde mobil cihazlardan oyunu oynayan oyunculara karşı daha avantajlı olacaksınız.

FPS Arttırmanın Yolları

Sniper 3D Assasins’i Bluestacks ile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız FPS değerinizi birçok farklı metot ile yükseltebilirsiniz. Örneğin DirectX veya OpenGL arasında geçiş yapmanız bilgisayarınızın uyumluluğuna göre performansınızda değişiklik yapabilir. Cihaz Profili bölümünden emülatör cihazınızı değişebilir, kendi RAM’inize göre Bluestacks’i optimize edebilirsiniz. Veya oyun içi grafik ayarlarınızı değiştirerek alacağınız FPS değerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Sniper 3D Assasins PC üzerinden daha yüksek FPS vermekte.
Sniper 3D Assasins PC üzerinden daha yüksek FPS vermekte.

Kolay Kontroller

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Ayrıca daha hızlı tepkiler verebilir, oyunu da kendi lehinize çevirebilirsiniz. Bu, özellikle bir keskin nişancılık tabanlı FPS oyunu için fazlasıyla önemli.

Klavye ve Fare Ayarları

Bluestacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan “Nişan Al&Ateş Et” seçeneğini aktif ederek gerekli tuş atamasını yapın. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

Klavye ve fare ile Sniper 3D Assasins oynayın.
Klavye ve fare ile Sniper 3D Assasins oynayın.

Büyük Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. Sniper 3D Assasins bilgisayar üzerinden oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyüktür. Bu nedenle ekrandaki detayları, rakiplerinizin nerede olduğunu, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız Bluestacks ile bilgisayar üzerinden Sniper 3D Assasinsmaya davetlisiniz!

Çözünürlük Ayarları

Eğer gerçekten büyük bir ekrana sahipseniz oyununuzun verdiği görüntüde yırtılmalar veya bozulmalar meydana gelebilir. Bunların önüne geçmek için öncelikle sahip olduğunuz monitörün çözünürlüğünü öğrenmeniz gerekiyor. Ardından Bluestacks ayarlarına girdikten sonra “Göster” kategorisinde altındaki “Çözünürlük” değerini size en uygun olan seçeneğe getirmeniz gerekiyor.

Büyük ekranda nişancılık deneyimi elde edin.
Büyük ekranda nişancılık deneyimi elde edin.

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Sniper 3D Assasins oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir. Çünkü Sniper 3D Assasins gibi oyunlar cihazını oldukça yormakta. Fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

Sniper 3D Assasins PC Üzerinden Nasıl Oynanıyor?

Bilgisayar üzerinden oynamak için 4 altın nedeni listeledik. Şimdi ise sırada nasıl bilgisayar üzerinden Sniper 3D Assasins oynayabileceğinizi anlatmakta. Öncelikle BlueStacks’i indiriyoruz. Kurulumu da tamamladıktan sonra Google hesabımıza giriş yapıyoruz ve ardından emülatöre otomatik olarak yüklü gelen Play Store simgesine tıklıyoruz. “Sniper 3D Assasins” aramasını yaptıktan sonra gerekli indirmeleri tamamlamamız gerekiyor. Ve artık hazırsınız. Klavye farenizi de emülatöre entegre ettikten sonra oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Sniper 3D Assasins PC
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takipte kalmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts