Sniper 3D Assassin: Silah Yükseltme Rehberi

Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin silah geliştirme rehberi.

Sniper 3D Assassin için bugün silah geliştirme rehberinizi sizler için hazırladık. İşte, okulda veya evde… Canınız sıkılıyorsa ve vakit geçirmek istiyorsanız oynamak isteyeceğiniz tarzdaki bu mobil oyun için yepyeni bir rehberimiz var. Oyunda silahlarınızı nasıl geliştirmeniz gerektiğini bilmiyorsanız bu rehber tam da size göre.

Sniper 3D Assassin: Yeni Başlayanlar için

Oyuna yeni başlayanlar için aslında oyun içerisinde bazı talimatlar yer alıyor. Ancak görevlere başladıktan sonra bu talimatlar yerine artık sizin geliştirmeleri yönetmeniz gerekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise yine görevler.

Sniper 3D Assassin
Görevler en büyük altın kaynağımız.

Oyunda silah yükseltmelerini mutlaka görevlere göre yapmanız gerekiyor. Örneğin kazandığınız altınları sürekli olarak “namlu” geliştirmesi için harcarsanız belli bir süre sonra görevleri yapamazsınız. Bu yüzden her görevin ne istediğine dikkat edin. Ayrıca BlueStacks ile bilgisayardan oynarken bu görevleri yapmak gerçekten çok kolay. Belli bir süre yükseltmeseniz de olabiliyor.

Görevlere başlamadan önce sağ alt kısımda o görevin hangi özellikleri istediği ve sizin bunu karşılayıp karşılamadığınız görsellerle belirtiliyor. Örneğin silahınızın menzili bu görev için yeterli değilse ünlem işareti ile belirtiliyor. Ancak silah özellikleri yeterli ise yeşik onay işareti yine sağ alt kısımda yer alıyor. Belli bir ana kadar silah özellikleriniz yetersiz kalsa bile görevleri yapabiliyorsunuz. Ancak zaten oyun size bir görevde artık “yeter” diyor. Bazı görevler için silahınızın özellikleri mutlaka istenen olması gerekiyor veya yakın.

Sniper 3D Assassin
Altınları doğru harcamak çok önemli.

Altınlar silah yükseltmelerine

Oyunda kazandığınız altınları mutlaka silah yükseltmelerine harcamanız gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra belli bir ana gelince oyun size farklı seçenekler sunuyor. Burada kesinlikle altınları harcamayıp, ilk başta sadece görevlere göre yükseltmeleri yapmalısınız. Peki altın nasıl kazanılıyor?

Sniper 3D Assassin
Her seviyede yeni hediyeler geliyor.

Seviye yükseldikçe elmas ve enerji geliyor!

Oyunun altın kazanma yöntemleri arasında ilk başta belirteceğimiz seviye atlama yöntemi. Oyunda her seviyeye geçişiniz sırasında altın ve elmas kazanıyorsunuz. Yine burada yapmanız gereken altınları yükseltmelere harcamak.

Sniper 3D Assassin
Her görev sonunda altınlar kazanıyoruz.

Görevler ücretsiz değil

Her oyunda olduğu gibi Sniper 3D Assassins’te de görev yaptıktan sonra altın kazanıyorsunuz. Hatta bir video izleyerek iki katı kazan bonusunu da kullanabilirsiniz. Oyunda en büyük altın geliriniz kuşkusuz görevler. O yüzden olabildiğince görevleri yapmak önemli. BlueStacks’ten oyunu oynarken çok fazla rahat edilebiliyor. Fare ile nişan alma ve klavyeden dürbünü kullanma özellikleri ile neredeyse attığınız her atış kafa vuruşu olarak gidiyor. Böylece “kafadan isabet” bonusunu da elde edebiliyorsunuz.

Paket satın almak son tercih

Eğer beklemek istemiyorsanız ve silah yükseltmelerini, yeni silahlara geçişin daha çabuk olmasını istiyorsanız paketleri de satın alabilirsiniz. Gerçek paralarla yapılan satın alımlarda altın veya daha birçok farklı güçlendirme ve silahı satın alabilirsiniz. Böylece uzun süre beklemenize gerek kalmadan kısa sürede istediğiniz ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Sniper 3D Assassin
Paket satın alarak daha hızlı yükseltme yapabilirsiniz.

Sniper 3D Assassin İndir

Bu rehberimizde sizlere Sniper 3D Assassin’de silahlarınızı yükseltmek için neler yapmanız gerektiğini anlattık. Görevlerinizi yaparken oyunu bilgisayardan oynamak çok rahatlatıyor. Özellikle de kafa vuruşlarından gelen ekstra bonus altını alma konusunda yardımcı oluyor. BlueStacks üzerinden bu oyunu indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler