Sniper Zombies bilgisayardan nasıl oynanır?

Sniper Zombies oyununda bölgenizi zombilerden koruyun. Eğer zombi ve keskin nişancı oyunlarının hayranıysanız internetsiz oynanabilen bu oyunda ihtiyacınız olan her şey var!
Sniper Zombies bilgisayardan nasıl oynanır?
Sniper Zombies bilgisayardan nasıl oynanır?

Sniper Zombies oyununda bölgenizi zombilerden koruyun. Eğer zombi ve keskin nişancı oyunlarının hayranıysanız internetsiz oynanabilen bu oyunda ihtiyacınız olan her şey var! VNG Games Studio’nun geliştirdiği bu oyunda, oyundaki her gün son gününüz olabilirmiş gibi davranarak hedeflerinizi avlayın ve ödüllerinizi toplayarak günü kurtarın!

Sniper Zombies bilgisayardan da oynanabiliyor!

Sniper Zombies gibi aksiyon oyunları mobil platformlarda çoğu oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor ve Sniper Zombies’in de şu anda 5 milyondan fazla oyuncusu bulunuyor. Ancak birçok mobil oyunda olduğu gibi Sniper Zombies’i de telefondan oynarken hızlı şarj azalması, ısınma ve donma gibi çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi sorunların önüne geçmek adına mobil oyunları bilgisayardan oynamanız sizler için daha yararlı olacak.

Sniper Zombies ateş
Sniper Zombies’te bölgenizi zombilere karşı korumalısınız.

Sniper Zombies’i bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizle birlikte bilgisayardan oynarken ne gibi avantajlara sahip olacağınız da hemen aşağıda yer alıyor. Eğer internetsiz zamanlarda da oynayabileceğiniz.

Sniper Zombies bilgisayardan nasıl oynanır?

Sniper Zombies oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Sniper Zombies’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Sniper Zombies’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Sniper Zombies görev tamamlandı
Zombileri vurarak görevleri tamamlayın ve ödüllerinizi kazanın!
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Sniper Zombies oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Sniper Zombies Ödüller
Kazandığınız ödüllerle yeni silahlar alabilir veya mevcut silahınızı yükseltebilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Sniper Zombies oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Sniper Zombies

“Sniper Zombies, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Sniper Zombies gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts