Special Forces Group 2 PC ile nasıl oynanır?

Special Forces Group 2 ve diğer mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?
special forces

Son dönemin popüler mobil savaş oyunu Special Force Group 2 PC üzerinden de oynanabiliyor. BlueStacks ile oyunu sanki CS: GO gibi oynayabilir ve düşmanlarınıza avantaj sağlayabilirsiniz.

Special Force Group 2 PC ile oynamanın yöntemi!

special forges group 2
En iyi CS alternatifi mobil oyun diyebiliriz.

Mobil FPS oyunları arasında en popülerlerinden biri olan oyun, 50 milyondan fazla indirmeye sahip ve oyuncular tarafından da çok sevildi. Grafikleri, silahları ve kostümleri ile siz de Special Force Group 2 oynarken keyif alacaksınız. Oyunu zaten oynuyorsanız ve bilgisayarda nasıl oynanacağını öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Rakiplerinizden üstün olmak ve çok daha rahat etmek için oyunu BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz.

BlueStacks ile Special Force nasıl oynanır?

special forges
BlueStacks ile tüm mobil oyunları oynayabilirsiniz.

BlueStacks tüm mobil oyunları sadece tek bir tık ile bilgisayarınızdan oynamanızı sağlayan bir emülatör. Mobil oyunları BlueStacks ile oynamak için öncelikle programı indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten sonra kurulum işlemini gerçekleştirin. Kurulum tamamlandıktan sonra da programı açın. BlueStacks içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor. Oyunu indirmek için öncelikle Google Play Store’u açın ve yeni bir hesap oluşturun veya mevcut Google hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra arama bölümünde oyunu aratabilir ve indirebilirsiniz. İndirme tamamlandıktan sonra oyun otomatik olarak yüklenecek ve artık bilgisayarınızdan oynayabileceksiniz.

Special Force klavye ayarı nasıl yapılır?

bluestacks
Klavye ayarlarını tamamen özelleştirebilirsiniz.

BlueStacks mobil oyunlar için tamamen özelleştirilebilir ayarlar sunuyor. Buna klavye tuş atamaları da dahil. Varsayılan ayarda gelen tuş atamalarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örneğin karakterinizi hareket ettirmek için ister W, A, S, D tuşlarını kullanabilir, isterseniz de yön tuşlarını ayarlayabilirsiniz. Bu ayarları yapmak tamamen size kalmış durumda. Hangi ayarlarda rahat ediyorsanız ve daha iyi oynuyorsanız o ayarı seçebilirsiniz. Özel ayarlar dışında BlueStacks tarafından hazırlanmış varsayılan ayarlar da oluyor. Bu ayarları da isterseniz deneyebilir ve hoşunuza giderse kullanabilirsiniz.

BlueStacks ile oynamanın hangi avantajları var?

special forges group 2 taktik
Avantajlar sizi zafere taşıyabilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi BlueStacks mobil oyunları bilgisayardan oynamanızı sağlıyor. Bu aklınıza gelebilecek her oyun olabilir. En başında belirtmek gerekirse en büyük avantaj internet ve şarj ile sağlanıyor. Mobil oyunlar, özellikle çevrimiçi olanları bazen gereğinden fazla internet harcayabiliyor. Özellikle oyun sırasında sürekli veri aktarımı yapan PUBG Mobile, Call of Duty ve Special Force Group 2 gibi oyunlar düşük internet paketine sahip kullanıcılar için sorun oluyor. Bu noktada BlueStacks ile bilgisayardan oynadığınız zaman doğal olarak telefon internetin olduğu gibi kalıyor. Bunu da Instagram, Facebook ve diğer sosyal medyada gezmek için kullanabilirsiniz.

İnternet sorununa ek olarak tabii ki bir de şarj problemi var. Şarj en pahalısından en ucuzuna kadar tüm akıllı telefonların problemi. Gün içerisinde çok sık telefonlarımıza bakıyoruz, sosyal medyada geziniyor. Üstüne bir de oyun oynayınca şarj hiç dayanmıyor. Zaten bu tarz oyunlara girdiğiniz zaman yaklaşık 30 dakikada %30-40 şarj gidiyor. BlueStacks ise bunu önlemenin en etkili yolu olarak göze çarpıyor. En azından biz bu yöntemi kullanarak çok rahat ediyoruz ve incelemelerimizi de çok rahatlıkla yapabiliyoruz.

Oyun için hangi avantajlar var?

special forces
Oyunda en iyilerden biri olabilirsiniz.

Special Force’u BlueStacks ile oynadığınız zaman çok büyük avantajlar sağlıyorsunuz. En başında karakteri kontrol etmek, ateş etmek çok kolay oluyor. Bir de bunu büyük ekranda oynadığınız için rakiplerinizi çok daha rahat görebiliyorsunuz ve aynı zamanda kostümlerin, grafiğin kalitesini anlamış oluyorsunuz. BlueStacks oyunlardaki karakterleri klavye veya fare yoluyla kontrol etmenizi sağlıyor. Örneğin mobil FPS oyunları için karakteri klavye ile kontrol ederken, ateş etmek için fareyi kullanabilirsiniz. Size bir yerden tanıdık geldi mi? Evet, aynı CS: GO, PUBG ve diğer PC oyunlarını oynuyormuş gibi mobil oyunları oynayabilirsiniz.

BlueStacks’in en güzel yanı kuşkusuz tamamen ücretsiz ve “tost makinesi” olarak da bilinen bilgisayarlar tarafından bile çalıştırılabilir olması. Bunun yanında tamamen kişiselleştirilmiş ayarlar ve grafik seçenekleri var. Bilgisayarınız kasarsa bile ayarları düşürebilir ve kasmadan tertemiz oyunlar oynayabilirsiniz. Bugünlük rehberimizin sonuna geldik. Aklınıza takılan sorular olursa, yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Hoşça kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler