Standoff 2 Duvardan Adam Vurma Taktikleri

Standoff 2 Duvardan Vurma
Duvar ve kapı gibi engellerin ardından daha az hasar verirsiniz.

Standoff 2 duvardan adam vurma taktikleriyle birlikte oyuncuları görmeden dahi öldürebilirsiniz. Duvardan vurmak zor olmasına rağmen biraz şansınız varsa rahatlıkla düşmanları öldürebilirsiniz. Eğer duvardan vuracaksanız buna uygun bir silah satın almanız gerekiyor.

Standoff 2 Duvardan Adam Vurma

Doğru silahı satın almanız ne kadar önemliyse duvarların yapı şekli de o kadar önemli. Eğer duvarın arkasından bir düşman öldürecekseniz düşmanın sırtını yasladığı duvarın mermi geçirir olması gerekiyor. Aksi taktirde duvarın arkasında bulunan oyuncuya merminiz isabet etmeyebilir.

Standoff 2 Duvar
Duvarın diğer tarafında kalan düşmanı öldürmek için güçlü bir silahınız olmalı.

Rekabetçi olmayan haritalara katılarak etrafta gördüğünüz duvarlara ateş ederek mermi geçirip geçirmediğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda karakterlerin boylarına da dikkat etmelisiniz. Duvarın arkasına geçip sizi öldürmeyi bekleyen bir düşmanın kafasına denk getirmek için hesaplamalar yapabilirsiniz.

Tıpkı zıplayarak adam vurmanın zorluğu gibi duvar arkasından düşman öldürmek de zor. Her türün kendine özel farklılıkları bulunduğundan özel olarak çalışmalı ve antrenmanlar yapmalısınız. İlerleyen zamanlarda duvar arkasından çok basit bir şekilde düşman öldürebilirsiniz. Ayrıca zıplayarak adam vurmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız “Standoff 2 Zıplayarak Adam Öldürme Taktikleri” adlı rehberi inceleyerek oyuna olan hakimiyetinizi arttırabilirsiniz.

Standoff 2 Duvar Arkası
Duvarların mermi geçirebilme özelliklerinin olup olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Duvarın arkasından geçen en iyi mermi AWM silahına sahip. Eğer duvardan adam vurmak istediğiniz herhangi bir rauntta AWM silahına sahipseniz hiç çekinmeden denemelisiniz. Ancak bu silah çok fazla ses çıkardığından dolayı yeriniz belli olacak. Rakip takımdan bir oyuncu flaş atıp çıkarsa yüksek ihtimalle öleceksiniz. Güvenli bir yerden denemeniz daha iyi olacak.

Hafif makineli gibi düşük hasara sahip silahlarla duvar arkasından adam öldürmek için çok fazla uğraşmanız gerekiyor. Duvardan geçen mermiler bir düşmana isabet ederse daha az hasar alıyor. Detaylı olarak hafif makineli silahları incelemek istiyorsanız sizler için hazırladığımız “Standoff 2 Hafif Makineli Tüfekler – En İyi Hafif Makineliler” adlı rehbere göz atarak en iyi hafif makinelileri öğrenebilirsiniz.

Standoff 2’de en yüksek hasara sahip silahları kullanarak duvar arkasından düşman vurmanız durumunda daha fazla hasar vererek aynı oranla daha hızlı rakip eleyebilirsiniz. Rakip duvar arkasına geçip eğilebildiğinden dolayı rakibin neler yapabileceğini tahmin etmeniz gerekiyor. Sürekli olarak denemeler ve hesaplamalar yaparak daha iyi olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts