Standoff 2 Hile Kullanımının Zararları

Standoff 2 hile kullanımının zararları neler?
Standoff 2 Hile
Standoff 2 hile kullanmanın zararları nedir?

Stanoff 2 hile kullanımı son günlerde oldukça artmakta. Peki hile kullanan oyuncuları neler bekliyor? Hile kullanımının tamamen yasak olduğu bu gibi oyunlarda aim hack, wallhack, para hilesi vb. oldukça yaygınlaşma başladı. Fakat oyunun yapımcıları bu tarz hileleri kullananları, dağıtanları ve yapanları tamamen kınıyor ve ağır cezalar veriyor.

Standoff 2 Hile
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Son zamanların en gelişmiş ve popüler FPS oyunları arasında bulunan Standoff 2 birçok oyuncunun tercih ettiği bir deneyim. Özellikle CS: GO tarzı mobil oyunlar arayanların karşısına çıkan Standoff 2, mekanikleri, harita tasarımları ve oynanışı ile çoğu oyuncunun favorisi konumunda. 2017 yılının Temmuz ayında Axlebolt adlı yapımcı tarafından piyasaya sürülen oyun son güncellemesini 2 Mayıs tarihinde aldı. Bünyesinde barındırdığı harita ve oyun modlarının çeşitliliği nedeniyle Standoff 2 uzun vadede Mobil FPS oyunları arasında zirveyi zorlayabilecek kapasitede.

Standoff 2 hilesiz daha zevkli.
Standoff 2 hilesiz daha zevkli.

Standoff 2 hile kullanımının zararları neler?

Standoff 2 hileleri genelde APK dosyası olarak indirilip cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için kullanılan bir dosya uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları. Bu APK’lar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyorsunuz. Google Play Store haricinde indirdiğiniz APK dosyaları 3. parti uygulama sayılıyor. Yani o uygulamayı/dosyayı yapan kişi istediği şekilde cihazınıza virüs veya reklam yazılımı entegre edebilir, cihazınızda bulunan tüm özel bilgilere erişebilir.  Bu da cihazınıza büyük zararlar verecektir. Bunun yaşanmasını istemiyorsanız güvenmediğiniz APK dosyalarını sakın indirmeyin.

Bazı kaynaklar oyunların hilesini indirebileceğinizi söylüyor ama indirdiğiniz APK dosyasında hile yerine daha kötü şeyler olabiliyor. Bu durumlarda yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız mobil cihazlarınız yazılımsal olarak zarar görebilir. Çoğu zaman bunu düzeltmek için format atmanız gerekiyor. İndirdiğiniz “hile” uygulamaları yüzünden fotoğraflarınız, rehberiniz, kredi kartı bilgileriniz veya özel dosyalarınız 3. şahıs kişilerle paylaşılabilir. Önceden yaşanan olaylara baktığımızda bu tarz bilinmeyen uygulamaları yükleyen kullanıcıların bu sorunların çoğuyla karşılaştığını görebiliriz. Eğer bunları yaşamazsanız bile oyun yapımcıları size dur diyecektir. Eğer bu tarz çevrimiçi oyunlarda hile kullanımı yaparsanız kısa sürede sizi tespit edeceklerdir. Bu da hesabınızın hatta cihazınızın bile yasaklanmasına yol açabilir.

Standoff 2 para hilesi kullanmak yerine oyunu bilgisayardan oynayabilirsiniz.
Standoff 2 para hilesi kullanmak yerine oyunu bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Hile açmak yerine bilgisayardan oynayın

Eğer hızlı para kasmak veya rakiplerinizden önde olmak için hile açmak istiyorsanız buna hiç gerek olmadığını söyleyebiliriz. Standoff 2 BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Bu da rakiplerinize nazaran çok daha avantajlı olmanıza ve hızlı para kasmanıza yardımcı olacaktır. BlueStacks üzerinden Standoff 2 oynarken klavye ve farenin avantajını kullanarak rakiplerinize karşı bir adım önde olabilir ve daha hızlı refleksler sergileyerek maçı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazınızda oynarken karşılaştığınız ısınma, düşük FPS, hızlı şarj azalması gibi problemleri BlueStacks ile bilgisayar üzerinde oynarken kesinlikle yaşamayacaksınız. Aksine daha yüksek FPS ile gayet akıcı bir oyun deneyimi elde edeceksiniz. Özellikle uzun süreli oyun seanslarında şarjınız bitmeyecek, ısınma problemi yaşamayacak ve telefon araması, sosyal medya vb. bildirimler yüzünden rahatsız olmayacaksınız. Sorunsuz ve yüksek performanslı bir Standoff 2 deneyimi için BlueStacks’i şiddetle öneriyoruz.

Standoff 2 bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

Stanfoff 2 gibi Andoid oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks‘e ihtiyacınız var. Android emülatörleri arasında şüphesiz en iyisi olan BlueStacks, verdiği yüksek performans ve desteklediği sayısız oyun ile kullanıcıların bir numaralı tercihi. Bilgisayarınıza BlueStacks indirdikten sonra Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyun hesabınızın bağlı olduğu Google hesabı ile giriş yaparsanız önceden kayıtlı oyun verilerinize ulaşabilirsiniz. Giriş işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a girin. “Standoff 2” aramasını yaptıktan sonra oyunu bulun ve Yükle butonuna tıklayın. Oyunu başarılı bir şekilde yüklemiş olacaksınız.

Standoff 2 Hile
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Bluestacks ana menüsü üzerinden oyunun simgesine basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Önceden kayıtlı hesabınıza giriş yapın veya yeni bir oyun hesabı oluşturun. Oyunun size gösterdiği eğitim bölümlerini tamamladıktan sonra hazırsınız. Fakat klavye ve fare ayarlamalarını doğru bir şekilde tamamlamadan sakın maça girmeyin. Bunu yaptıktan sonra soldaki klavye simgesini kullanabilirsiniz.

Bilgisayardan Standoff 2 oynayın!
Bilgisayardan Standoff 2 oynayın!

Oynadığınız oyunlarda hilenin her türlüsünü kullanmanızı kesinlikle önermiyor ve kınıyoruz. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takipte kalmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts