Standoff 2 Hızlı K/D Yükseltme Taktikleri

Standoff 2’de profilinizi güçlendirmenin bir diğer yöntemi olan K/D yükseltmek için belirli taktikler uygulayabilirsiniz. Özellikle en iyi olduğunuz ve sevdiğiniz bir haritada oynarsanız daha iyi bir performans sergilersiniz.
Standoff 2 Seviye Atlama
Madalya almanız durumunda profilinizde kalıcı olarak gözükecek madalyalardan bir tanesi

Standoff 2 hızlı K/D yükseltme taktikleriyle birlikte normalden daha kısa süre içerisinde profilinizi daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Ancak bu işlemleri uygularken biraz sabırlı olmak zorundasınız. Çünkü kısa süre içerisinde veya emek harcamadan K/D yükseltmeniz mümkün değil. En ufak hata yapmanızda oranlarınız oldukça düşecek.

Standoff 2 Hızlı K/D Yükseltme Yöntemleri

İnternet üzerinde birçok “Standoff 2 Hızlı K/D Yükseltme” başlığı altında çeşitli hileler veya üçüncü parti yazılımlar bulunuyor. Oyun hesabı ve cihaz sağlığını çok büyük derecede tehlikeye sokan APK uzantılı dosyaları indirmemelisiniz. Basit bir işlem için hesap bilgileriniz gibi değerli hesaplarınızı kaybetmemelisiniz.

Standoff 2 Sis
Dumanın ardında bir oyuncu varsa sıkın gitsin.

Standoff 2’de iki farklı K/D istatistikleri bulunuyor. Bu taktikleri uygulamak için istediğiniz bir oyun modunu seçmelisiniz. Rekabetçi gibi eşleşmeler de “Rekabetçi Mod” istatistikleriniz artacak. Aynı zamanda rekabetçi olmayan resmi maçlarda öldürdüğünüz her düşman ve öldüğünüz her raundun istatistiklerini “Common Statistics” bölümünden görebilirsiniz.

K/D oranınızı daha kolay yükseltebileceğiniz bir mod veya harita varsa işiniz kolay. Sürekli olarak bildiğiniz eşleşmelere katılıp başarılı istatistiklerle maçları sonlandırmalısınız. Olabildiğince az ölmeli ve bol miktarda düşman öldürmelisiniz. Ancak rekabetçi eşleştirmelerde oynuyorsanız daha dikkatli olmalısınız.

Rastgele takım arkadaşlarıyla rekabetçi eşleşmesine katıldıysanız diğer oyuncular rütbe atlamak isteyebilirler. Onların eğlencesini veya rekabetçi sıralamasını bozmamak için düzgün bir şekilde hareket etmelisiniz. İyi bir takım arkadaşı olmak istemeseniz bile en azından öyle gözükmeyi deneyin. Takım arkadaşlarınızın morali bozulursa sizin de moraliniz kötü etkilenecek.

Standoff 2 Kör Olma
Kör olursanız saklanmalı veya üzerinize gelen düşmanı öldürmelisiniz.

Olabildiğince dikkatli ve iyi bir takım olmayı denemelisiniz. Zor durumlarda takım arkadaşlarınızla birlikte hareket etmelisiniz. İyi bir öldürme sayısına ulaştıktan sonra daha savunmalı bir oyun stilinde maça devam edebilirsiniz. Maçlarda en az 2.0 K/D oranına ulaşmalısınız.

İstatistik bölümünde tüm katıldığınız eşleşmelerin ortalaması alındığından dolayı maç içerisinde kendiniz hesaplayabilirsiniz. Öldürme sayınızı ölme sayınıza bölerek maç içerisinde K/D oranını hesaplayabilirsiniz. Ancak raundun ortasında bu işlemleri yapmak yerine ölünce veya raunt son bulunca hesaplayabilirsiniz. Amacınız profilinizi güçlendirmek istiyorsanız tek bir yoldan ilerlemek yanlış. Seviyenizi, rütbenizi arttırıp ve çeşitli madalyalar kazanarak daha güzel bir profil elde edebilirsiniz. Kolay bir şekilde madalya kazanmak istiyorsanız “Standoff 2 Veteran madalyaları nasıl alınır?” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts