Standoff 2 Klan Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Standoff 2’de klan oluşturmak için 500 Altın harcamanız gerekirken kişi sınırını arttırmak için 300 Altın harcamalısınız. Ayrıca internet üzerinde Standoff 2 ücretsiz klan oluşturma adındaki sitelere girmemelisiniz.
Standoff 2 Klan Oluşturma
Standoff 2 ücretsiz klan oluşturma adlı internet sitelerine güvenmemelisiniz.

Standoff 2 klan sistemi diğer oyunlara göre oldukça farklı. Peki bu klanlarla neler yapılıyor? Oyuncular yeni bir klan oluşturabilir veya var olan bir klana girebilir. Büyük bir arkadaş çevreniz varsa klan oluşturabilirsiniz. Böylelikle Standoff 2’de yapılan etkinliklere katılabilirsiniz. Aynı zamanda başka kişilerle savaşabilirsiniz.

Standoff 2 Klan Sistemi

Başka oyunlarda klan, ittifak, lonca veya koalisyon kurmak için bir miktar seviye istiyor. Ancak Standoff 2’de klan oluşturmak ücretli. Bu ücreti oyundan altın paketlerini satın alarak karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda uzun bir süre kasa açarak paranızı altınlara dönüştürebilirsiniz. Böylelikle gereksiz para harcamadan kendi klanınızı oluşturmuş olursunuz.

Standoff 2 Klan Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Standoff 2 klan sınırı arttırmak için 300 Altın harcamanız gerekiyor.

Klan oluşturmak yerine var olan bir klana girebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla tek çatı altında toplanmak istiyorsanız klan oluşturmanız gerekiyor. Bu klanlara katılmak için istek göndermelisiniz. İsteğiniz klan kurucusu tarafından onaylanırsa katılmış olursunuz. Aynı zamanda klan kurucuları size davet atabilirler. Eğer klan oluşturacaksanız 500 Altın’a ihtiyacınız var. Klanın oluştuğu ilk zaman maksimum oyuncu sayısı 10 kişiyle sınırlı olacak. Standoff 2 klan sınırı arttırma işlemi için 300 Altın daha harcamalısınız. Hem Standoff 2 klan oluşturma hem de Standoff 2 klan sınırı arttırma için belirli bir ücret istense de bu oyuncuların sevmediği bir özellik. Standoff 2 klan sınırı arttırma için harcamış olduğunuz 300 Altın karşılığında ekstradan beş kişilik yer açılacak. Maksimum oyuncu sınırı ise 50 kişi.

Standoff 2’de nasıl klan oluşturulur?

Standoff 2 Klan
Standoff 2 klan oluşturma için 500 Altın harcamalısınız.

Oyuncuların çoğunluğu Standoff 2 ücretsiz klan oluşturma yöntemleri arasa da böyle bir seçenek bulunmuyor. Eğer internet üzerinde Standoff 2 ücretsiz klan oluşturma başlığında sitelere girip bilgilerinizi vermeniz durumunda hesabınız çalınabilir. Standoff 2 klan oluşturma için aşağıda bulunanları sırasıyla uygulamalısınız.

  • Oyuna giriş yapın.
  • Ekranın sol tarafında kalan sekmelerden 4. bölmeyi açın.
  • Klan oluşturmak istiyorsanız “Klan oluşturun” tuşuna basmalısınız.
  • Eğer var olan klana katılmak istiyorsanız “Klan bul” tuşuna basmalısınız.

Klan oluşturduktan sonra kişi sınırı satın aldığınız sürece her defasında 5 kişilik yer açılacak. Aynı zamanda bu fiyatta herhangi bir değişiklik olmayacak. Bazı oyuncular klan oluşturmanın ve kişi sınırı arttırmanın paralı olmasından şikayetçi olmasına rağmen oyunda birçok klan bulunuyor. Eğer klan oluşturacaksanız bir isme ve aynı zamanda 500 Altın’a da ihtiyacınız var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts